Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Modernizacja – przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Annopol”

Zamawiający Gmina Annopol (Annopol, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacja – przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Annopol”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina AnnopolAnnopol, Lubelskie (powiat Kraśnicki →)opublikowano 19 stycznia 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 332 977 zł
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA ANNOPOL

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 830409620

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Rynek 1

1.4.2.)Miejscowość

Annopol

1.4.3.)Kod pocztowy

23-235

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL815 - Puławski

1.4.7.)Numer telefonu

+48 15 861 30 63

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@annopol.eurzad.eu

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.annopol.info

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-51b0902d-3fcb-11ed-8832-4e4740e186ac

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00042903

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-01-19

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00369569/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

„Modernizacja – przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Annopol”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia polega na modernizacji – przebudowie dróg na terenie Gminy Annopol, tj.:
1) Modernizacja – przebudowa drogi gminnej w m. Nowy Rachów - działka nr 347:
Długość odcinka drogowego objętego remontem: ok 204 mb, na odcinku od 0+000,00 do km 0+203,5.
2) Modernizacja – przebudowa drogi gminnej w m. Zastocze - działka nr 864: Długość odcinka drogowego objętego remontem: 150 mb, na odcinku od 0+598,32 do km 0+748,32.
3) Modernizacja drogi gminnej w miejscowości Popów – działka nr 398:
Długość odcinka drogowego objętego remontem: 100 mb, na odcinku od 0+098,55 do km 0+198,55.
4) Modernizacja drogi gminnej w m. Grabówka w kierunku lasu - działka nr 1280/2, 1279/2, 1278/2:
Długość odcinka drogowego objętego remontem: ok 113 mb, na odcinku od 0+000,00 do km 0+112,82.
5) Modernizacja – przebudowa drogi gminnej w miejscowości Janiszów – działka nr 979:
Długość odcinka drogowego objętego remontem: 100 mb, na odcinku od km 0+000,00 do km 0+100,00.
6) Modernizacja – przebudowa drogi gminnej w m. Borów działka nr 5194, 4647:
Zakres prac zgodnie z planem sytuacyjnym zapisanym ”Borów_sytuacja_korekta z dn. 20_07_2022.pdf”.
7) Modernizacja – przebudowa drogi gminnej w m. Kopiec w kierunku Annopola działka nr 74:
Długość odcinka drogowego objętego remontem: 150 mb, na odcinku od 0+344,25 do km 0+494,25.
8) Modernizacja – przebudowa drogi gminnej w m. Opoczka (nakładka asfaltowa od ul. Partyzantów) - działka nr 71, 3/4:
Długość odcinka drogowego objętego remontem: ok 150 mb, na odcinku od 0+000,00 do km 0+150,00.
9) Modernizacja – przebudowa drogi gminnej w m. Opoka (od szkoły w kierunku Józefina) - działka nr 502:
Długość odcinka drogowego objętego remontem: 150 mb, na odcinku od 0+000,00 do km 0+150,00.
10) Przebudowa drogi gminnej nr 1035 od figury w kierunku Mniszka:
Długość odcinka drogowego objętego remontem: 100 mb, na odcinku od 0+004,55 do km 0+104,55.
11) Przebudowa drogi gminnej w Annopolu ul. Leśna:
Długość odcinka drogowego objętego remontem: 200 mb, na odcinku od 0+000,00 do km 0+200,00.
3.4. Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w dokumentacji projektowej, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót oraz przedmiarze – zawarte jako dokumentacja techniczna stanowią Załącznik nr 1 do SWZ.
3.5. Wykonanie przedmiotu zamówienia i oddanie do użytku musi być zgodne z wszystkimi aktami prawnymi właściwymi dla przedmiotu zamówienia, z przepisami techniczno-budowlanymi, obowiązującymi polskimi normami, wytycznymi oraz zasadami wiedzy technicznej.
3.6. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia w zakresie przedmiotu zamówienia.
3.7. Ubezpieczenie.
Zamawiający wymaga od Wykonawcy posiadania ubezpieczenia OC z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej na kwotę stanowiącą co najmniej równowartość wynagrodzenia, ważnego przez cały okres realizacji zamówienia. Szczegółowe warunki określa § 12 Wzoru umowy (Załącznik nr 9 do SWZ).

3.9.)Główny kod CPV

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-10-26

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2022-12-23

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych „DROKAM” Tomasz Wojtas

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 8641184156

4.3.4.)Miejscowość

Piaseczno

4.3.5.)Kod pocztowy

27-670

4.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

1138873,62 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00426639/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-12-23

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

1138873,62 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45111000-8Roboty w zakresie burzenia, roboty…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
332 977 zł
Próbka: 98 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
202 621 zł769 268 zł
Rozstęp międzykwartylowy
566 647 zł
Źródło próbki
CPV 45111· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
202 621 zł
Mediana
332 977 zł
Górny kwartyl
769 268 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Annopol prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Annopol.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45111000-8 (Roboty w zakresie burzenia. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.