Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Kancelaria Adwokacka adw. Barbara Oczkowska

Wartość umowy
664 126 zł
Umowa zawarta
11 stycznia 2023
Okres realizacji
30 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie osoby odpowiedzialnej za realizację zamówienia w zakresie obsługi ogólnej20%Doświadczenie osób odpowiedzialnych za realizację zamówienia w zakresie obsługi zamówień p20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie pomocy prawnej oraz doradztwa podatkowego na rzecz KSSiP

Zamawiający Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie pomocy prawnej oraz doradztwa podatkowego na rzecz KSSiP”, wybierając ofertę wykonawcy Ćwik i Partnerzy. Radcowie prawni i Adwokaci Spółka Partnerska. Wartość umowy: 664 126 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Krajowa Szkoła Sądownictwa i ProkuraturyKraków, Małopolskieopublikowano 12 stycznia 2023
Wartość umowy
664 126 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Ćwik i Partnerzy. Radcowie prawni i Adwokaci Spółka Partnerska (Warszawa), wspólnie z: Kancelaria Adwokacka adw. Barbara Oczkowska.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 664 126,20 zł (umowę zawarto 11 stycznia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail