Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowo - Handlowe "DROKON Kazimierz Jasik" Sp. J.· Świdwinmała firma
Wartość umowy
1 496 578 zł
Umowa zawarta
29 grudnia 2022
Okres realizacji
do 30 sierpnia 2024
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 1 496 578 zł – 1 686 520 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa i modernizacja dróg gminnych w miejscowości Pęczerzyno

Zamawiający Gmina Brzeżno (Brzeżno, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa i modernizacja dróg gminnych w miejscowości Pęczerzyno”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowo - Handlowe "DROKON Kazimierz Jasik" Sp. J. Wartość umowy: 1 496 578 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina BrzeżnoBrzeżno, Zachodniopomorskie (powiat Świdwiński →)opublikowano 4 stycznia 2023
Wartość umowy
1 496 578 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowo - Handlowe "DROKON Kazimierz Jasik" Sp. J. (Świdwin), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 496 577,83 zł (umowę zawarto 29 grudnia 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 1 496 577,83 zł do 1 686 520,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 sierpnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail