Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
220 500 zł
Umowa zawarta
12 grudnia 2022
Okres realizacji
od 1 stycznia 2023 do 31 grudnia 2023
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Odbiór, transport i zagospodarowanie ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (19 08 05) z oczyszczalni ścieków w miejscowości Laski na rok 2023.

Zamawiający Gminny Zakład Oczyszczania Ścieków (Małobądz, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Odbiór, transport i zagospodarowanie ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (19…”, wybierając ofertę wykonawcy RESTAR Rafał Lenart. Wartość umowy: 220 500 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
220 500 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy RESTAR Rafał Lenart (Tarnowskie Góry), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 220 500,00 zł (umowę zawarto 12 grudnia 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINNY ZAKŁAD OCZYSZCZANIA ŚCIEKÓW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 356715074

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Górna 25

1.5.2.)Miejscowość

Małobądz

1.5.3.)Kod pocztowy

32-329

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL21A - Oświęcimski

1.5.7.)Numer telefonu

326424808

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@gzos.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.malopolska.pl/gzoszswmalobadzu

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Odprowadzanie i oczyszczanie ścieków

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Odbiór, transport i zagospodarowanie ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (19 08 05) z oczyszczalni ścieków w miejscowości Laski na rok 2023.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-99c6ba33-64b1-11ed-aea3-5a7c432eaced

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00003532

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-01-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00000058/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Odbiór, transport i zagospodarowanie ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (19 08 05) z oczyszczalni ścieków w miejscowości Laski na rok 2023.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00438251/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OA.261.5.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

220500,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (19 08 05) z oczyszczalni ścieków w miejscowości Laski.

4.5.3.)Główny kod CPV

90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

90514000-3 - Usługi recyklingu odpadów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

220500 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

220500 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

220500 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

RESTAR Rafał Lenart

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6452402993

7.3.3)Ulica

Henryka Sienkiewicza 47

7.3.4)Miejscowość

Tarnowskie Góry

7.3.5)Kod pocztowy

42-600

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-12-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

220500 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2023-01-01 do 2023-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90533000-2Usługi gospodarki odpadami
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gminny Zakład Oczyszczania Ścieków prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Małobądz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 220 500 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90533000-2 (Usługi gospodarki odpadami). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: RESTAR Rafał Lenart (Tarnowskie Góry). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.