Wynik częściowy: umowy w 1 z 7 części, 6 unieważniono7 części
Łączna wartość umów
18 892 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  2. Unieważniona
    Część 2produkty mleczarskie
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    18 892 zł
    1 oferta
  4. Unieważniona
    Część 4mięso i produkty mięsne
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    0 ofert
  5. Unieważniona
    Część 5warzywa i owoce świeże i suszone, jaja
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  6. Unieważniona
    Część 6różne produkty spożywcze
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  7. Unieważniona
    Część 7ziemniaki
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Oferty w postępowaniu
1 oferta(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboru
Cena90%Czas wymiany towaru na pełnowartościowy lub na uzupełnienie braku10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej Szkoły Podstawowej im. Stanisława Hadyny we Frydku, w okresie od 02.01.2023 r. do 29.12.2023 r.

Zamawiający Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny We Frydku (Frydek, Śląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej Szkoły Podstawowej im.…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 18 892 zł. Złożono 1 ofertę.

Łączna wartość umów
18 892 zł
Liczba ofert
1 ofertałącznie, 7 części
Konkurencyjność
~2,6 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 7 części: w 1 wybrano wykonawcę, 6 unieważniono.

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 18 891,50 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 1 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA HADYNY WE FRYDKU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000558400

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Miodowa 17

1.5.2.)Miejscowość

Frydek

1.5.3.)Kod pocztowy

43-227

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22C - Tyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

spfrydek@wp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://spfrydek.edupage.org

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

http://spfrydek.webd.pl/index.php?id=104

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej Szkoły Podstawowej im. Stanisława Hadyny we Frydku, w okresie od 02.01.2023 r. do 29.12.2023 r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-90cd46d5-6a60-11ed-aea3-5a7c432eaced

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00521535

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-12-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00451335/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej Szkoły Podstawowej im. Stanisława Hadyny we Frydku, mieszczącej się przy ulicy Miodowej 17, 43-227 Miedźna.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00454783/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SPF.260.4.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

4.5.3.)Główny kod CPV

15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

4.5.5.)Wartość części

11304 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

produkty mleczarskie

4.5.3.)Główny kod CPV

15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.5.5.)Wartość części

18725 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ryby mrożone, warzywa i owoce mrożone

4.5.3.)Główny kod CPV

15220000-6 - Ryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb

4.5.5.)Wartość części

18891,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

mięso i produkty mięsne

4.5.3.)Główny kod CPV

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15110000-2 - Mięso

15112000-6 - Drób

15112300-9 - Wątróbki drobiowe

4.5.5.)Wartość części

45956 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

warzywa i owoce świeże i suszone, jaja

4.5.3.)Główny kod CPV

03100000-2 - Produkty rolnictwa i ogrodnictwa

4.5.5.)Wartość części

25148,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

różne produkty spożywcze

4.5.3.)Główny kod CPV

15400000-2 - Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.)Wartość części

30921,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ziemniaki

4.5.3.)Główny kod CPV

15310000-4 - Ziemniaki i produkty z ziemniaków

4.5.5.)Wartość części

7760 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 9

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

18891,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

18891,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

18891,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 10

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ZAKŁADY PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ AMBI M. Karkuti wspólnicy - sp. j.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6262786341

7.3.3)Ulica

Składdowa 11

7.3.4)Miejscowość

Bytom

7.3.5)Kod pocztowy

41-902

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 11

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-12-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

18891,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2023-01-02 do 2023-12-29

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Wszystkie wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.

Sekcja 13

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15810000-9Pieczywo, świeże wyroby piekarskie…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
268 651 zł
Próbka: 65 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
188 070 zł434 417 zł
Rozstęp międzykwartylowy
246 347 zł
Źródło próbki
CPV 15810000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
188 070 zł
Mediana
268 651 zł
Górny kwartyl
434 417 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny We Frydku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Frydek.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 18 892 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15810000-9 (Pieczywo. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ZAKŁADY PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ AMBI M. Karkuti wspólnicy - sp. j. (Bytom). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.