Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość wybranych ofert
7558 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    193 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    215 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    130 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    7020 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji na zgłoszenie40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zimowe utrzymanie dróg gminnych administrowanych przez Urząd Gminy i Miasta w Miechowie w sezonie 2022/2023

Zamawiający Gmina Miechów (Miechów, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zimowe utrzymanie dróg gminnych administrowanych przez Urząd Gminy i Miasta w Miechowie w…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość ofert: 7558 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina MiechówMiechów, Małopolskie (powiat Miechowski →)opublikowano 21 grudnia 2022
Łączna wartość ofert
7558 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~2,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    08 listopada 2022

    Termin ofert: 16 listopada 2022 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    21 grudnia 2022

    1 oferta2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: MARDRUK Marianna Bijak Ciszowice 36A 32-250 Charsznica (części 1, 2, 3); FUHP MAKS BUD Grzegorz Maksymiuk ul. Kuźnicy Kołątajowskiej 13c/22 31-234 Kraków (część 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 7 557,84 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miechów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000523940

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Sienkiewicza 25

1.5.2.)Miejscowość

Miechów

1.5.3.)Kod pocztowy

32-200

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@miechow.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.miechow.eu

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://www.miechow.eu/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zimowe utrzymanie dróg gminnych administrowanych przez Urząd Gminy i Miasta w Miechowie w sezonie 2022/2023

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b071c251-5f6e-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00509430

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-12-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00030394/22/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.4 Zimowe utrzymanie dróg gminnych administrowanych przez UGIM w Miechowie w sezonie grudzień 2022- marzec 2023

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00429510/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.33.22

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

375433,60 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

zadanie częściowe nr 1 „Zimowe utrzymanie dróg gminnych wymienionych w załączniku nr 7a przy użyciu pługo piaskarki ”
Przedmiot postępowania polega na świadczeniu usługi mającej celu likwidację zakłóceń ruchu drogowego wywołanych takimi czynnikami atmosferycznymi jak śliskość zimowa oraz opady śniegu za pomocą pługo - piaskarki na drogach . Działania te mają zapewnić utrzymanie drogi w stanie nadającym się do bezpiecznego korzystania przez jej użytkowników.
Zimowe utrzymanie winno być przygotowywane wg standardu:
- jezdnia odśnieżona na całej szerokości,
- śliskość zimowa zwalczana i likwidowana poprzez posypywanie mieszanką piasku z solą (30% soli / 70% piasku)
- odśnieżanie, zwalczanie i likwidacja śliskości zimowej realizowane poprzez użycie sprzętu drogowego wskazanego w ofercie , tj. pługo – piaskarki (wraz z mieszanką),
- wykonanie prac odśnieżania, zwalczania i likwidacji śliskości zimowej dróg ma być każdorazowo potwierdzane osobie nadzorującej.
Obowiązkiem Wykonawcy będzie zapewnienie łączności za środkami transportu w relacji
dysponent – środek transportu poprzez telefon komórkowy.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do wyznaczania do zimowego utrzymania tylko części
danego odcinka drogi zawartego w załączniku nr 7a do SIWZ .
Wykonawca złoży ofertę za 1 km w/w usługi wraz z kosztem mieszanki. Wynagrodzenie stanowić będzie iloczyn godzin wykonanej usługi oraz ceny jednostkowej za 1km podanej w ofercie.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

128800,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

zadanie częściowe nr 2 „Zimowe utrzymanie dróg gminnych wymienionych w załączniku nr 7b przy użyciu pługo piaskarki ”
Przedmiot postępowania polega na świadczeniu usługi mającej celu likwidację zakłóceń ruchu drogowego wywołanych takimi czynnikami atmosferycznymi jak śliskość zimowa oraz opady śniegu za pomocą pługo - piaskarki na drogach . Działania te mają zapewnić utrzymanie drogi w stanie nadającym się do bezpiecznego korzystania przez jej użytkowników.
Zimowe utrzymanie winno być przygotowywane wg standardu:
- jezdnia odśnieżona na całej szerokości,
- śliskość zimowa zwalczana i likwidowana poprzez posypywanie mieszanką piasku z solą (30% soli / 70% piasku)
- odśnieżanie, zwalczanie i likwidacja śliskości zimowej realizowane poprzez użycie sprzętu drogowego wskazanego w ofercie , tj. pługo – piaskarki (wraz z mieszanką),
- wykonanie prac odśnieżania, zwalczania i likwidacji śliskości zimowej dróg ma być każdorazowo potwierdzane osobie nadzorującej.
Obowiązkiem Wykonawcy będzie zapewnienie łączności za środkami transportu w relacji
dysponent – środek transportu poprzez telefon komórkowy.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do wyznaczania do zimowego utrzymania tylko części
danego odcinka drogi zawartego w załączniku nr 7b do SIWZ .
Wykonawca złoży ofertę za 1 km w/w usługi wraz z kosztem mieszanki. Wynagrodzenie stanowić będzie iloczyn godzin wykonanej usługi oraz ceny jednostkowej za 1km podanej w ofercie.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

128800,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

zadanie częściowe nr 3 „Zimowe utrzymanie ulic i dróg gminnych przy użyciu ciągnika ”
Przedmiot postępowania polega na świadczeniu usługi mającej celu likwidację zakłóceń ruchu drogowego wywołanych takimi czynnikami atmosferycznymi jak opady śniegu za pomocą ciągnika z napędem na 2 osie na drogach wymienionych w załączniku nr 7c do SIWZ. Działania te mają zapewnić utrzymanie drogi w stanie nadającym się do bezpiecznego korzystania przez jej użytkowników.
Zimowe utrzymanie winno być przygotowywane wg standardu:

1. odśnieżanie, zwalczanie i likwidacja śliskości zimowej (usunięcie z nawierzchni drogi ubitego śniegu) realizowane poprzez użycie sprzętu drogowego wskazanego w ofercie
2. jezdnia odśnieżona na całej szerokości,
3. wykonanie prac odśnieżania, zwalczania śliskości zimowej dróg należy każdorazowo potwierdzać osobie nadzorującej.
Obowiązkiem Wykonawcy będzie zapewnienie łączności za środkami transportu w relacji
dysponent – środek transportu poprzez telefon komórkowy.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do wyznaczania do zimowego utrzymania tylko części
danego odcinka drogi zawartego w załączniku nr 1c do SIWZ .
Wykonawca złoży ofertę za 1 km w/w usługi. Wynagrodzenie stanowić będzie iloczyn godzin
wykonanej usługi oraz ceny jednostkowej za 1km podanej w ofercie.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.)Wartość części

92000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

zadanie częściowe nr 4 „Zimowe utrzymanie czystości i porządku na wszystkich ulicach, chodnikach i zieleńcach stanowiących własność Gminy Miechów, zlokalizowanych na os. Parkowym w Miechowie”
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa mająca na celu likwidację zakłóceń ruchu drogowego wywołanych takimi czynnikami atmosferycznymi jak śliskość zimowa oraz opady śniegu na wszystkich drogach i chodnikach na os. Parkowym w Miechowie w szczególności:
• śliskość zimowa zwalczana i likwidowana poprzez posypywanie mieszanką piasku z solą (30% soli /70% piasku)- codziennie, na bieżąco
• zbieranie liści z dróg, chodników i parkingów, grabienie trawników – na bieżąco
• zamiatanie chodników, dróg dojazdowych, parkingów, krawężników – na bieżąco jednak nie rzadziej niż 3 razy w miesiącu
• opróżnianie koszy ulicznych na śmieci oraz unieszkodliwianie wszystkich odpadów powstałych w związku z realizowanym zamówieniem, bez ponoszenia dodatkowych kosztów przez Zleceniodawcę- na bieżąco
• prace pielęgnacyjno- porządowe gminnych terenów zielonych na os. Parkowym, w tym karczowanie samosiewek drzew i krzewów – w miarę zaistniałych potrzeb.

Obowiązkiem Wykonawcy będzie zapewnienie łączności za środkami transportu w relacji
dysponent – środek transportu poprzez telefon komórkowy.
Wykonawca złoży ofertę za 1 miesiąc świadczonej usługi. Wynagrodzenie ma charakter ryczałtowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.)Wartość części

25833,60 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

193,32 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

193,32 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

193,32 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MARDRUK Marianna Bijak Ciszowice 36A 32-250 Charsznica

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6591475205

7.3.4)Miejscowość

Ciszowice

7.3.5)Kod pocztowy

32-250

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-11-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

140000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

214,92 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

214,92 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

214,92 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MARDRUK Marianna Bijak Ciszowice 36A 32-250 Charsznica

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6591475205

7.3.4)Miejscowość

Ciszowice

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-11-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

140000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

129,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

129,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

129,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MARDRUK Marianna Bijak Ciszowice 36A 32-250 Charsznica

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6591475205

7.3.4)Miejscowość

Ciszowice

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-11-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

10000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

7020,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

7020,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

7020,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FUHP MAKS BUD Grzegorz Maksymiuk ul. Kuźnicy Kołątajowskiej 13c/22 31-234 Kraków

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

643-162-52-80

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-11-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

28080,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90620000-9Usługi odśnieżania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
714 920 zł
Próbka: 82 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
246 258 zł1 713 114 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 466 856 zł
Źródło próbki
CPV 90620000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
246 258 zł
Mediana
714 920 zł
Górny kwartyl
1 713 114 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miechów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Miechów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 7558 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90620000-9 (Usługi odśnieżania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MARDRUK Marianna Bijak Ciszowice 36A 32-250 Charsznica (Ciszowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.