Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    Janusz Baczewski· Sucha Beskidzka
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    Monika Kubasiak· Maków Podhalański
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Rozmowa kwalifikacyjna40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Pełnienie funkcji członków zespołu projektowego na potrzeby realizacji projektu pn.: Healthcare Innovation Procurement Network – Procurement4Health

Zamawiający Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej (Sucha Beskidzka, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Pełnienie funkcji członków zespołu projektowego na potrzeby realizacji projektu pn.:…”, wybierając 3 wykonawców. Złożono 3 oferty.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 377 332 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Janusz Baczewski (część 1); Monika Kubasiak (część 2); Monika Wróblewska Polak (część 3).

  • 2

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000304415

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Szpitalna 22

1.5.2.)Miejscowość

Sucha Beskidzka

1.5.3.)Kod pocztowy

34-200

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL219 - Nowotarski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zozsuchabeskidzka@wp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zozsuchabeskidzka.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

http://www.platformazakupowa.pl/pn/zozsuchabeskidzka

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Pełnienie funkcji członków zespołu projektowego na potrzeby realizacji projektu pn.: Healthcare Innovation Procurement Network – Procurement4Health

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c57f979a-6fcf-11ed-abdb-a69c1593877c

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00499581

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-12-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00003565/14/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.3.24 Pełnienie funkcji członków zespołu projektowego na potrzeby realizacji projektu pn

Healthcare Innovation Procurement Network – Procurement4Health

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Healthcare Innovation Procurement Network – Procurement4Health finansowanego ze środków European Health and Digital Executive Agency (HADEA)

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00467203/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZOZ.V.010/DZP/113/22

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji w ramach projektu pn.: Healthcare Innovation Procurement Network – Procurement4Health realizowanego w ramach Horizon Europe Framework Programme (HORIZON) Ensuring access to innovative, sustainable and high-quality health care (2021) (HORIZON-HLTH-2021-CARE-05) finansowanego ze środków European Health and Digital Executive Agency (HADEA) w ramach uprawnień przekazanych przez Komisję Europejską (Grant Agreement number: Project: 101057209 — Procure4Health — HORIZON-HLTH-2021-CARE-05)
Zakres obowiązków
1) Część I – całkowita maksymalna liczba godzin pracy nad projektem wynosi 240,5 godziny

a. nadzór nad prawidłową realizacją projektu w zakresie zgodności z przyjętym harmonogramem i planem działań,
b. nadzór nad aspektem ekonomiczno-finansowym przedsięwzięcia, w tym w szczególności realizacją budżetu zgodnie z zapisami umowy
c. współudział w rozliczaniu zadań i raportowaniu działań w ramach projektu,
d. nadzór nad przestrzeganiem harmonogramu płatności,
e. uczestnictwo w spotkaniach powołanego zespołu projektowego.

4.5.3.)Główny kod CPV

79421000-1 - Usługi zarządzania projektem inne niż w zakresie robot budowlanych

4.5.5.)Wartość części

7221,80 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji w ramach projektu pn.: Healthcare Innovation Procurement Network – Procurement4Health realizowanego w ramach Horizon Europe Framework Programme (HORIZON) Ensuring access to innovative, sustainable and high-quality health care (2021) (HORIZON-HLTH-2021-CARE-05) finansowanego ze środków European Health and Digital Executive Agency (HADEA) w ramach uprawnień przekazanych przez Komisję Europejską (Grant Agreement number: Project: 101057209 — Procure4Health — HORIZON-HLTH-2021-CARE-05)
2) Część II - całkowita maksymalna liczba godzin pracy nad projektem wynosi 132,5 godziny
a. wsparcie decyzyjne Dyrektora ZOZ Sucha Beskidzka i Koordynatora Projektu,
b. opiniowanie materiałów merytorycznych w zakresie zgodności z obowiązującą praktyką zamówień publicznych,
c. udzielanie odpowiedzi merytorycznych i formalnych z zakresu obowiązującego Prawa Zamówień Publicznych,
d. reprezentacja ZOZ Sucha Beskidzka w organizowanych spotkaniach /konferencjach/webinarach/szkoleniach,
e. uczestnictwo w spotkaniach zespołu projektowego.

4.5.3.)Główny kod CPV

79421000-1 - Usługi zarządzania projektem inne niż w zakresie robot budowlanych

4.5.5.)Wartość części

2655,08 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji w ramach projektu pn.: Healthcare Innovation Procurement Network – Procurement4Health realizowanego w ramach Horizon Europe Framework Programme (HORIZON) Ensuring access to innovative, sustainable and high-quality health care (2021) (HORIZON-HLTH-2021-CARE-05) finansowanego ze środków European Health and Digital Executive Agency (HADEA) w ramach uprawnień przekazanych przez Komisję Europejską (Grant Agreement number: Project: 101057209 — Procure4Health — HORIZON-HLTH-2021-CARE-05)
Część III - całkowita maksymalna liczba godzin pracy nad projektem wynosi 417,5 godziny
a. nadzór nad zgodnością z wytycznymi w zakresie informacji i promocji,
b. uczestnictwo w spotkaniach/konferencjach/webinarach/szkoleniach
c. opracowanie materiałów informacyjno-promocyjnych, szkoleniowych i informacji medialnych,
d. organizowanie i realizowanie wszelkich działań związanych z procesami promocyjnymi i informacyjnymi dotyczącymi projektu,
e. dokumentowanie działań promocyjnych i archiwizacja zgromadzonej dokumentacji,
f. uczestnictwo w spotkaniach zespołu projektowego.

4.5.3.)Główny kod CPV

79421000-1 - Usługi zarządzania projektem inne niż w zakresie robot budowlanych

4.5.5.)Wartość części

6265,98 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

30 EUR

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

30 EUR

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

30 EUR

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Janusz Baczewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

65011607497

7.3.3)Ulica

Szpitalna 8B/1

7.3.4)Miejscowość

Sucha Beskidzka

7.3.5)Kod pocztowy

34-200

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-12-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

30 EUR

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

31 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

20 EUR

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

20 EUR

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

20 EUR

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Monika Kubasiak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

64031002624

7.3.3)Ulica

os. Na Stoku 22

7.3.4)Miejscowość

Maków Podhalański

7.3.5)Kod pocztowy

34-220

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-12-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

20 EUR

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

31 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

15 EUR

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

15 EUR

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

15 EUR

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Monika Wróblewska Polak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5521218678

7.3.3)Ulica

Zawoja Mosorne 179

7.3.4)Miejscowość

Zawoja

7.3.5)Kod pocztowy

34-222

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-12-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

15 EUR

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

31 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79421000-1Usługi zarządzania projektem inne n…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
377 332 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
178 155 zł1 206 728 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 028 573 zł
Źródło próbki
CPV 79421· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
178 155 zł
Mediana
377 332 zł
Górny kwartyl
1 206 728 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sucha Beskidzka.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79421000-1 (Usługi zarządzania projektem inne niż w zakresie robot budowlanych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Janusz Baczewski (Sucha Beskidzka). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.