Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek wraz z serwisem II postępowanie

Zamawiający Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej (Sucha Beskidzka, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek wraz z serwisem II postępowanie”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 361 112 zł
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000304415

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Szpitalna 22

1.4.2.)Miejscowość

Sucha Beskidzka

1.4.3.)Kod pocztowy

34-200

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL219 - Nowotarski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@zozsuchabeskidzka.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zozsuchabeskidzka.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8d24eea6-af77-4a03-8a00-fabeeefc333b

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00417097

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-02

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00369917

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek wraz z serwisem
II postępowanie

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów eksploatacyjnych oryginalnych i zamienników do urządzeń określonych w załączniku nr 1a do SWZ wraz z kompletnym serwisem 10 urządzeń Kyocera połączony z kompletnym remontem urządzeń drukujących. Jeden raz w trakcie trwania umowy.

2. Przegląd i kompletny serwis poszczególnych urządzeń obejmuje: sprawdzenie stanu technicznego, czyszczenie, konserwacje oraz wymianę części. Oferent pokrywa koszty związane z zakupem i wymianą części do urządzeń. Serwis połączony z kompletnym remontem urządzeń drukujących ( jeden raz w trakcie trwania umowy) będzie obejmował 10 urządzeń Kyocera, wskazanych przez Zamawiającego. Modele urządzeń, które będą objęte serwisem Kyocera P2040dn, p3145dn, M2040dn, M2145dn, wszystkie urządzenia są urządzeniami monochromatycznymi.
3. Koszt przeglądu należy skalkulować w cenie materiałów eksploatacyjnych do urządzeń Kyocera.

3.9.)Główny kod CPV

30125110-5 - Toner do drukarek laserowych/faksów

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-01

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Print Flow Solutins M. Sianos Sp. K.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7010800390

4.3.3.)Ulica

Plac Konstytucji 5 lok. 19

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

00-657

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

172267,28 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00399077/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

100430,45 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30125110-5Toner do drukarek laserowych/faksów
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
361 112 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 357 zł711 286 zł
Rozstęp międzykwartylowy
477 930 zł
Źródło próbki
CPV 30125110· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 357 zł
Mediana
361 112 zł
Górny kwartyl
711 286 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sucha Beskidzka.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30125110-5 (Toner do drukarek laserowych/faksów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.