Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
172 267 zł
Umowa zawarta
1 września 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 172 267 zł – 184 255 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek wraz z serwisem II postępowanie

Zamawiający Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej (Sucha Beskidzka, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek wraz z serwisem II postępowanie”, wybierając ofertę wykonawcy Print Flow Solutins M. Sianos Sp. K. Wartość umowy: 172 267 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
172 267 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Print Flow Solutins M. Sianos Sp. K. (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 172 267,28 zł (umowę zawarto 1 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 172 267,28 zł do 184 255,23 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000304415

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Szpitalna 22

1.5.2.)Miejscowość

Sucha Beskidzka

1.5.3.)Kod pocztowy

34-200

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL219 - Nowotarski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@zozsuchabeskidzka.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zozsuchabeskidzka.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1157783

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek wraz z serwisem
II postępowanie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8d24eea6-af77-4a03-8a00-fabeeefc333b

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00399077

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00008956/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Materiały biurowe ( biurowe, tonery, druki)

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00369917

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZOZ.V.010/DZP/75/25

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

159130,02 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów eksploatacyjnych oryginalnych i zamienników do urządzeń określonych w załączniku nr 1a do SWZ wraz z kompletnym serwisem 10 urządzeń Kyocera połączony z kompletnym remontem urządzeń drukujących. Jeden raz w trakcie trwania umowy.

2. Przegląd i kompletny serwis poszczególnych urządzeń obejmuje: sprawdzenie stanu technicznego, czyszczenie, konserwacje oraz wymianę części. Oferent pokrywa koszty związane z zakupem i wymianą części do urządzeń. Serwis połączony z kompletnym remontem urządzeń drukujących ( jeden raz w trakcie trwania umowy) będzie obejmował 10 urządzeń Kyocera, wskazanych przez Zamawiającego. Modele urządzeń, które będą objęte serwisem Kyocera P2040dn, p3145dn, M2040dn, M2145dn, wszystkie urządzenia są urządzeniami monochromatycznymi.
3. Koszt przeglądu należy skalkulować w cenie materiałów eksploatacyjnych do urządzeń Kyocera.

4.5.3.)Główny kod CPV

30125110-5 - Toner do drukarek laserowych/faksów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

172267,28 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

184255,23 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

172267,28 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Print Flow Solutins M. Sianos Sp. K.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7010800390

7.3.3)Ulica

Plac Konstytucji 5 lok. 19

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-657

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

172267,28 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30125110-5Toner do drukarek laserowych/faksów
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
361 112 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 357 zł711 286 zł
Rozstęp międzykwartylowy
477 930 zł
Źródło próbki
CPV 30125110· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 357 zł
Mediana
361 112 zł
Górny kwartyl
711 286 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sucha Beskidzka.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 172 267 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30125110-5 (Toner do drukarek laserowych/faksów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Print Flow Solutins M. Sianos Sp. K. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.