Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Pełnienie funkcji członków zespołu projektowego na potrzeby realizacji projektu pn.: Healthcare Innovation Procurement Network – Procurement4Health

Zamawiający Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej (Sucha Beskidzka, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Pełnienie funkcji członków zespołu projektowego na potrzeby realizacji projektu pn.:…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000304415

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Szpitalna 22

1.4.2.)Miejscowość

Sucha Beskidzka

1.4.3.)Kod pocztowy

34-200

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL219 - Nowotarski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zozsuchabeskidzka@wp.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zozsuchabeskidzka.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c57f979a-6fcf-11ed-abdb-a69c1593877c

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00312765

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-05-07

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00467203/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Healthcare Innovation Procurement Network – Procurement4Health finansowanego ze środków European Health and Digital Executive Agency (HADEA)

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Pełnienie funkcji członków zespołu projektowego na potrzeby realizacji projektu pn.: Healthcare Innovation Procurement Network – Procurement4Health

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji w ramach projektu pn.: Healthcare Innovation Procurement Network – Procurement4Health realizowanego w ramach Horizon Europe Framework Programme (HORIZON) Ensuring access to innovative, sustainable and high-quality health care (2021) (HORIZON-HLTH-2021-CARE-05) finansowanego ze środków European Health and Digital Executive Agency (HADEA) w ramach uprawnień przekazanych przez Komisję Europejską (Grant Agreement number: Project: 101057209 — Procure4Health — HORIZON-HLTH-2021-CARE-05)
Część III - całkowita maksymalna liczba godzin pracy nad projektem wynosi 417,5 godziny
a. nadzór nad zgodnością z wytycznymi w zakresie informacji i promocji,
b. uczestnictwo w spotkaniach/konferencjach/webinarach/szkoleniach
c. opracowanie materiałów informacyjno-promocyjnych, szkoleniowych i informacji medialnych,
d. organizowanie i realizowanie wszelkich działań związanych z procesami promocyjnymi i informacyjnymi dotyczącymi projektu,
e. dokumentowanie działań promocyjnych i archiwizacja zgromadzonej dokumentacji,
f. uczestnictwo w spotkaniach zespołu projektowego.

3.9.)Główny kod CPV

79421000-1 - Usługi zarządzania projektem inne niż w zakresie robot budowlanych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-12-16

4.2.)Okres realizacji zamówienia

31 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Monika Wróblewska Polak

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5521218678

4.3.3.)Ulica

Zawoja Mosorne 179

4.3.4.)Miejscowość

Zawoja

4.3.5.)Kod pocztowy

34-222

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

15 EUR

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00499581/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Nie

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-03-01

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

210 EUR

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Umowa została rozwiązana

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sucha Beskidzka.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79421000-1 (Usługi zarządzania projektem inne niż w zakresie robot budowlanych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.