Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
5 607 782 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    5 591 792 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego nad realizacją zadania objętego cz. I niniejszego postępowania – przebudową drogi powiatowej 1486K Gorlice - Dominikowice w miejscowościach Kobylanka i Dominikowice realizowana w ramach Pr
    Wartość umowy
    15 990 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%Doświadczenie osoby wyznaczonej do realizacji zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi powiatowej 1486K Gorlice – Dominikowice w miejscowościach Kobylanka i Dominikowice

Zamawiający Powiatowy Zarząd Drogowy w Gorlicach (Gorlice, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi powiatowej 1486K Gorlice – Dominikowice w miejscowościach Kobylanka i…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 5 607 782 zł. Złożono 4 oferty.

Łączna wartość umów
5 607 782 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe "GODROM" Sp. z o.o. (część 1); Janusz Liptak DRO -MOST (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 5 607 782,40 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiatowy Zarząd Drogowy w Gorlicach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 491936735

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Michalusa 18

1.5.2.)Miejscowość

Gorlice

1.5.3.)Kod pocztowy

38-300

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL218 - Nowosądecki

1.5.7.)Numer telefonu

183524002

1.5.8.)Numer faksu

183524002

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

pzdgorlice@pzdgorlice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pzdgorlice.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://pzdgorlice.pl/zamowienia-publiczne-w-trybie-ustawy-pzp/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa drogi powiatowej 1486K Gorlice – Dominikowice w miejscowościach Kobylanka i Dominikowice

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-dcaad5c8-399f-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00498057

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-12-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00013456/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.9 Przebudowa drogi powiatowej 1486K Gorlice - Dominikowice w miejscowościach Kobylanka i Dominikowice

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00375874/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PZD.272.10.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

4569322,25 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia stanowi przebudowa drogi powiatowej 1486K Gorlice - Dominikowice w km 2+640 – 3+092 oraz w km 4+041-4+610 w miejscowościach Kobylanka i Dominikowice.
Przebudowa polegała będzie na:
- pełnej wymianie konstrukcji zwiększającej nośność i żywotność,
-przebudowie chodników,
-budowie zatok autobusowych,
-budowie przejść dla pieszych wraz z doświetleniem,
- przebudowie przepustów pod zjazdami, pod koroną drogi,
-przebudowie kolektora deszczowego,
-wyprofilowaniu i utwardzeniu poboczy,
-montażu barier energochłonnych i balustrad wygrodzeniowych,

Zadanie dofinansowane jest w ramach Programu Rządowego Funduszu POLSKI ŁAD: Program Inwestycji Strategicznych

4.5.3.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

4.5.5.)Wartość części

4553385,40 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego nad realizacją zadania objętego cz. I niniejszego postępowania – przebudową drogi powiatowej 1486K Gorlice - Dominikowice w miejscowościach Kobylanka i Dominikowice realizowana w ramach Programu Rządowego Funduszu POLSKI ŁAD: Program Inwestycji Strategicznych

4.5.3.)Główny kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.5.5.)Wartość części

15936,85 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

5391961,63 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

5591792,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

5591792,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe "GODROM" Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7381802733

7.3.3)Ulica

Zakole 9

7.3.4)Miejscowość

Gorlice

7.3.5)Kod pocztowy

38-300

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-12-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

5591792,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2023-08-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

15990,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

29700,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

15990,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Janusz Liptak DRO -MOST

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7371109491

7.3.3)Ulica

Łazy Biegonickie 183

7.3.4)Miejscowość

Stary Sącz

7.3.5)Kod pocztowy

33-340

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-12-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

15990,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2023-08-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233140-2Roboty drogowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
754 551 zł
Próbka: 216 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
362 593 zł2 278 094 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 915 502 zł
Źródło próbki
CPV 45233140· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
362 593 zł
Mediana
754 551 zł
Górny kwartyl
2 278 094 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowy Zarząd Drogowy w Gorlicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gorlice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 5 607 782 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233140-2 (Roboty drogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe "GODROM" Sp. z o.o. (Gorlice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.