Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Obsługa Budownictwa Tomasz Janusz· Nowy Dwór Mazowiecki
Wartość umowy
1 889 000 zł
Umowa zawarta
24 listopada 2022
Okres realizacji
do 30 czerwca 2023
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 1 889 000 zł – 3 298 860 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Poszerzenie oferty turystycznej Muzeum Zbrojowni na Zamku w Liwie - budowa parkingu wraz z zagospodarowaniem terenu

Zamawiający Muzeum Zbrojownia na Zamku w Liwie (Liw, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Poszerzenie oferty turystycznej Muzeum Zbrojowni na Zamku w Liwie - budowa parkingu wraz…”, wybierając ofertę wykonawcy Obsługa Budownictwa Tomasz Janusz. Wartość umowy: 1 889 000 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Muzeum Zbrojownia na Zamku w LiwieLiw, Mazowieckieopublikowano 11 grudnia 2022
Wartość umowy
1 889 000 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    18 października 2022

    Termin ofert: 4 listopada 2022 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    11 grudnia 2022

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Obsługa Budownictwa Tomasz Janusz (Nowy Dwór Mazowiecki).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 889 000,00 zł (umowę zawarto 24 listopada 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 1 889 000,00 zł do 3 298 860,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 czerwca 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail