Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
7 058 970 zł
Umowa zawarta
24 listopada 2022
Okres realizacji
do 20 grudnia 2023
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 7 058 970 zł – 8 856 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Ocena techniczna20%Doświadczenie projektanta w specjalności sanitarnej10%Doświadczenie kierownika budowy10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Modernizacja i rozwój sieci ciepłowniczych miasta Wadowice”

Zamawiający Gmina Wadowice - Urząd Miejski w Wadowicach (Wadowice, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja i rozwój sieci ciepłowniczych miasta Wadowice”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Specjalistyczne ENERGOTERM Sp. z o.o. Wartość umowy: 7 058 970 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
7 058 970 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 sierpnia 2022

    Termin ofert: 28 września 2022 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    08 grudnia 2022

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Specjalistyczne ENERGOTERM Sp. z o.o. (Toruń), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 7 058 970,00 zł (umowę zawarto 24 listopada 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 7 058 970,00 zł do 8 856 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 20 grudnia 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail