Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: "BUD-ROL" Reclik Bogusław

Wartość umowy
9 188 100 zł
Umowa zawarta
30 listopada 2022
Okres realizacji
21 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 9 188 100 zł – 10 250 815 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmii40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Rozbudowa wraz z przebudową ul. Podlesie w Pielgrzymowicach i ul. Bocznej w Jarząbkowicach’’ Dofinansowanie inwestycji z rządowego funduszu „Polski Ład” nr Edycja2/2021/493/PolskiLad

Zamawiający Urząd Gminy Pawłowice (Pawłowice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Rozbudowa wraz z przebudową ul. Podlesie w Pielgrzymowicach i ul. Bocznej w…”, wybierając ofertę wykonawcy Auto-Trans Asfalty Sp. z o.o. Wartość umowy: 9 188 100 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Urząd Gminy PawłowicePawłowice, Śląskieopublikowano 7 grudnia 2022
Wartość umowy
9 188 100 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 lipca 2022

    Termin ofert: 8 sierpnia 2022 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    07 grudnia 2022

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Auto-Trans Asfalty Sp. z o.o (Gierałtowice), wspólnie z: "BUD-ROL" Reclik Bogusław.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 9 188 100,00 zł (umowę zawarto 30 listopada 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 9 188 100,00 zł do 10 250 815,46 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 21 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

URZĄD GMINY PAWŁOWICE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000542764

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Zjednoczenia 60

1.5.2.)Miejscowość

Pawłowice

1.5.3.)Kod pocztowy

43-250

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL229 - Gliwicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@pawlowice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pawlowice.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://e-zp.pawlowice.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Rozbudowa wraz z przebudową ul. Podlesie w Pielgrzymowicach
i ul. Bocznej w Jarząbkowicach’’
Dofinansowanie inwestycji z rządowego funduszu „Polski Ład”
nr Edycja2/2021/493/PolskiLad

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7242878c-042f-11ed-8000-d680d39e541a

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00481502

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-12-07

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00014325/16/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.12 Rozbudowa wraz z przebudową ul. Podlesie w Pielgrzymowicach i ul. Bocznej w Jarząbkowicach’’

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00257987/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OR.271.23.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

a. Przebudowa Rozbudowa dróg gminnych ul. Podlesie w Pielgrzymowicach i ul. Bocznej w Jarząbkowicach, o klasie drogi dojazdowej (kl. D) i kategorii ruchu KR2. Budowa skrzyżowania z DW 938. W zakresie robót budowlanych wykonana zostanie nawierzchnia z mieszanki mineralno-bitumicznej na podbudowie z kruszywa o szer. 5,0 m, ograniczona krawężnikami betonowymi wtopionymi na ławie betonowej z oporem, z poboczem utwardzonym obustronnym szer. 0,75m.
b. Przebudowa odwodnienia w zakresie budowy kanalizacji deszczowej i rowów otwartych, przebudowa zjazdów do posesji peronów komunikacji lokalnej, przebudowa oświetlenia drogowego oraz przebudowa kolidujących sieci elektrycznej oraz teletechnicznej.

4.5.3.)Główny kod CPV

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

9188100,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

10250815,46 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

9188100,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Auto-Trans Asfalty Sp. z o.o

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: "BUD-ROL" Reclik Bogusław

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 9691607843

7.3.3)Ulica

ul. Ks. Roboty 80

7.3.4)Miejscowość

Gierałtowice

7.3.5)Kod pocztowy

44-186

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Roboty elektryczne i teletechniczne.

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-11-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

9188100,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

21 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45111000-8Roboty w zakresie burzenia, roboty…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
332 977 zł
Próbka: 96 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
207 862 zł772 357 zł
Rozstęp międzykwartylowy
564 495 zł
Źródło próbki
CPV 45111· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
207 862 zł
Mediana
332 977 zł
Górny kwartyl
772 357 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Urząd Gminy Pawłowice prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pawłowice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 9 188 100 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45111000-8 (Roboty w zakresie burzenia. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Auto-Trans Asfalty Sp. z o.o (Gierałtowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.