Wynik częściowy: umowy w 5 z 12 części, 7 unieważniono12 części
Łączna wartość umów
32 940 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 7 ustawy
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    POWER MOTIVE RYSZARD GACA· Gdów
    Wartość umowy
    10 680 zł
    2 oferty
  3. Unieważniona
    Część 3
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    2 oferty
  4. Unieważniona
    Część 4
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    2 oferty
  5. Unieważniona
    Część 5
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    2 oferty
  6. Unieważniona
    Część 6
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    2 oferty
  7. Unieważniona
    Część 7
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    2 oferty
  8. Umowa zawarta
    Część 8
    POWER MOTIVE RYSZARD GACA· Gdów
    Wartość umowy
    2670 zł
    2 oferty
  9. Umowa zawarta
    Część 9
    POWER MOTIVE RYSZARD GACA· Gdów
    Wartość umowy
    2670 zł
    2 oferty
  10. Umowa zawarta
    Część 10
    POWER MOTIVE RYSZARD GACA· Gdów
    Wartość umowy
    14 220 zł
    3 oferty
  11. Unieważniona
    Część 11
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    3 oferty
  12. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    2700 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
26 ofert(łącznie na 12 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie Specjalisty prowadzącego zajęcia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju dzieci w ramach programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem”

Zamawiający Specjalny Ośrodek Szkolno-wychowawczy im. Janusza Korczaka We Wschowie (Wschowa, Lubuskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Świadczenie usług z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju dzieci w ramach programu…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 32 940 zł. Złożono 26 ofert.

Łączna wartość umów
32 940 zł
Liczba ofert
26 ofertłącznie, 12 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 sierpnia 2022

    Termin ofert: 30 sierpnia 2022 13:40
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    29 listopada 2022

    1 oferta2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 12 części: w 5 wybrano wykonawcę, 7 unieważniono.

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: POWER MOTIVE RYSZARD GACA (części 2, 8, 9, 10); Ewa Anioła (część 12).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 32 940,00 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 26 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY IM. JANUSZA KORCZAKA WE WSCHOWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000661026

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kościuszki 25

1.5.2.)Miejscowość

Wschowa

1.5.3.)Kod pocztowy

67-400

1.5.4.)Województwo

lubuskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL432 - Zielonogórski

1.5.7.)Numer telefonu

655476922

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@sosw.wschowa.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://sosw.wschowa.info/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e9ccf76c-2208-11ed-9071-8637ea33a6f9

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju dzieci w ramach programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e9ccf76c-2208-11ed-9071-8637ea33a6f9

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00465171

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-11-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00290150/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Świadczenie usług z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju dla dzieci w ramach programu kompleksowego wsparcia dla rodzin "Za życiem"

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00314919/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.SOSW/02/2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

180000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80340000-9 - Usługi edukacji specjalnej

4.5.5.)Wartość części

6300,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80340000-9 - Usługi edukacji specjalnej

85142100-7 - Usługi fizjoterapii

4.5.5.)Wartość części

10800,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80340000-9 - Usługi edukacji specjalnej

4.5.5.)Wartość części

31500,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80340000-9 - Usługi edukacji specjalnej

4.5.5.)Wartość części

18900,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80340000-9 - Usługi edukacji specjalnej

4.5.5.)Wartość części

40500,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80340000-9 - Usługi edukacji specjalnej

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.)Wartość części

3600,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80340000-9 - Usługi edukacji specjalnej

4.5.5.)Wartość części

40500,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80340000-9 - Usługi edukacji specjalnej

4.5.5.)Wartość części

2700,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80340000-9 - Usługi edukacji specjalnej

4.5.5.)Wartość części

2700,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80340000-9 - Usługi edukacji specjalnej

4.5.5.)Wartość części

16200,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80340000-9 - Usługi edukacji specjalnej

4.5.5.)Wartość części

3600,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80340000-9 - Usługi edukacji specjalnej

4.5.5.)Wartość części

2700,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W przedmiotowym postępowaniu w Części 1 zamówienia Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza nie wskazał specjalisty, którego skieruje do realizacji niniejszego zamówienia, spełniającego warunki udziału w postępowaniu oraz uchylił się od podpisania umowy, w związku z czym Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu postępowania na podstawie art. 255 pkt 7).

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

6440,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

6440,00 PLN

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 9

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

10680,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

17772,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

10680,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 10

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

POWER MOTIVE RYSZARD GACA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 356781591

7.3.3)Ulica

1365

7.3.4)Miejscowość

Gdów

7.3.5)Kod pocztowy

32-420

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 11

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-10-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

10680,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-12-27

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W przedmiotowym postępowaniu dla Części 3 cena oferty najwyżej ocenionej była wyższa od kwoty, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację niniejszego zamówienia i Zamawiający nie mógł zwiększyć tej kwoty, w związku z czym podjął decyzję o unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Pzp.

Sekcja 13

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

38150,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

51835,00 PLN

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W przedmiotowym postępowaniu dla Części 3 cena oferty najwyżej ocenionej była wyższa od kwoty, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację niniejszego zamówienia i Zamawiający nie mógł zwiększyć tej kwoty, w związku z czym podjął decyzję o unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Pzp.

Sekcja 15

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

20580,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

31101,00 PLN

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W przedmiotowym postępowaniu dla Części 3 cena oferty najwyżej ocenionej była wyższa od kwoty, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację niniejszego zamówienia i Zamawiający nie mógł zwiększyć tej kwoty, w związku z czym podjął decyzję o unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Pzp.

Sekcja 17

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

44550,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

66645,00 PLN

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W przedmiotowym postępowaniu dla Części 3 cena oferty najwyżej ocenionej była wyższa od kwoty, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację niniejszego zamówienia i Zamawiający nie mógł zwiększyć tej kwoty, w związku z czym podjął decyzję o unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Pzp.

Sekcja 19

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3960,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

5924,00 PLN

Sekcja 20

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W przedmiotowym postępowaniu dla Części 3 cena oferty najwyżej ocenionej była wyższa od kwoty, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację niniejszego zamówienia i Zamawiający nie mógł zwiększyć tej kwoty, w związku z czym podjął decyzję o unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Pzp.

Sekcja 21

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

44550,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

66645,00 PLN

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2670,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

5913,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2670,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

POWER MOTIVE RYSZARD GACA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 356781591

7.3.3)Ulica

1365

7.3.4)Miejscowość

Gdów

7.3.5)Kod pocztowy

32-420

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-10-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2670,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-12-27

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 9)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2670,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

5913,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2670,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

POWER MOTIVE RYSZARD GACA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 356781591

7.3.3)Ulica

1365

7.3.4)Miejscowość

Gdów

7.3.5)Kod pocztowy

32-420

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 9)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-10-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2670,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-12-27

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 31

OFERTY (dla części 10)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

14220,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

32580,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

14220,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 32

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 10)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

POWER MOTIVE RYSZARD GACA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 356781591

7.3.3)Ulica

1365

7.3.4)Miejscowość

Gdów

7.3.5)Kod pocztowy

32-420

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 33

UMOWA (dla części 10)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-10-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

14220,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-12-27

Sekcja 34

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 11)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W przedmiotowym postępowaniu dla Części 3 cena oferty najwyżej ocenionej była wyższa od kwoty, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację niniejszego zamówienia i Zamawiający nie mógł zwiększyć tej kwoty, w związku z czym podjął decyzję o unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Pzp.

Sekcja 35

OFERTY (dla części 11)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3360,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

7240,00 PLN

Sekcja 36

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 12)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 37

OFERTY (dla części 12)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2700,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

5913,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2700,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 38

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 12)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Ewa Anioła

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 6971620783

7.3.3)Ulica

17 Pułku Ułanów 1

7.3.4)Miejscowość

Wschowa

7.3.5)Kod pocztowy

67-400

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 39

UMOWA (dla części 12)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-09-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2700,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80000000-4Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
105 332 zł
Próbka: 102 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
45 788 zł244 897 zł
Rozstęp międzykwartylowy
199 109 zł
Źródło próbki
CPV 80000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
45 788 zł
Mediana
105 332 zł
Górny kwartyl
244 897 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.