Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Fundacją Legalna Kultura

Wartość umowy
68 900 zł
Umowa zawarta
9 listopada 2022
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 68 900 zł – 128 621 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena50%Doświadczenie osoby wyznaczonej do realizacji zamówienia polegające na obsłudze techniczne50%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowa usługa realizacji II Forum Edukacji Zawodowej, Europass i Euroguidance.

Zamawiający Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowa usługa realizacji II Forum Edukacji Zawodowej, Europass i Euroguidance”, wybierając ofertę wykonawcy Agencja Marketingowa AFMedia s.c. Wartość umowy: 68 900 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Fundacja Rozwoju Systemu EdukacjiWarszawa, Mazowieckieopublikowano 28 listopada 2022
Wartość umowy
68 900 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Agencja Marketingowa AFMedia s.c. (Ząbki), wspólnie z: Fundacją Legalna Kultura.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 68 900,00 zł (umowę zawarto 9 listopada 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 68 900,00 zł do 128 621,10 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail