Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
111 328 zł
Umowa zawarta
23 listopada 2022
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyodrzucone: 2
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena40%Efektywnośc paliwowa15%Przyczepność na mokrej nawierzchni15%Jakość oferowanych opon30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

"Zakup i dostawa opon zimowych do pojazdów służbowych ”

Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach (Kielce, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa opon zimowych do pojazdów służbowych”, wybierając ofertę wykonawcy HANDLOPEX SPÓŁKA AKCYJNA. Wartość umowy: 111 328 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w KielcachKielce, Świętokrzyskieopublikowano 28 listopada 2022
Wartość umowy
111 328 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy HANDLOPEX SPÓŁKA AKCYJNA (Rzeszów).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 111 328,00 zł (umowę zawarto 23 listopada 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail