Zakup i dostawa sprzętu TIK do Szkoły Podstawowej nr 70 w Łodzi, w ramach projektu pn. „Z 70dziesiatką polecisz nawet na koniec sieci” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej
Zamawiający Szkoła Podstawowa nr 70 w Łodzi (Łódź, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup i dostawa sprzętu TIK do Szkoły Podstawowej nr 70 w Łodzi, w ramach projektu pn. Z…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 401 086 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=654, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyOgłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Szkoła Podstawowa nr 70 w Łodzi |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | Szkoła Podstawowa nr 70 w Łodzi |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000731531 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Rewolucji 1905 r. 22 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Łódź |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 90-207 |
| 1.4.4.) | Województwo | łódzkie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL711 - Miasto Łódź |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sp70.projekt2@interia.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://sp70lodz.wikom.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-26426480-2f5e-11ed-9171-f6b7c7d59353 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2022/BZP 00460749 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2022-11-25 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00339383/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | projekt pn. „Z 70dziesiatką polecisz nawet na koniec sieci” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, nr umowy: RPLD.11.01.04-10-0012/21-00 |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Zakup i dostawa sprzętu TIK do |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1.1.1. | Pakiet 1 | Zestaw mobilnych urządzeń terminalowych – terminal – 1 zestaw Komputer mobilny typu notebook – 26 szt. Licencja do mobilnych urządzeń terminalowych do pracy zdalnej – 26 szt. Licencja do mobilnych urządzeń terminalowych zdalnego dostępu, podstawowa – 26 szt. Serwerowy system operacyjny na 16 rdzeni Windows Server Standard Core 2022 - Windows Server 2022 Standard - 16 Core License Pack - 1 szt. Serwer do pracowni terminalowej - 1 szt. Oprogramowanie do zarzadzania mobilną pracownią – 27 szt. szczegółowy opis w Załączniku nr 5 do SWZ |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 30200000-1 - Urządzenia komputerowe |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami 30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1.1.2. | Pakiet 2 | Monitor interaktywny 65” – 1 szt. Statyw mobilny do monitora interaktywnego 65" – 1 szt. Zestaw tablica interaktywna wraz z projektorem US dedykowanym uchwytem oraz kompletem okablowania – 1 zestaw Drukarka 3D - zestaw na biurko – 15 szt. Mobilna szafa do pracowni – 1 szt. Zestaw do wideokonferencji – 1 zestaw Urządzenie wielofunkcyjne kolorowe (kserokopiarka, drukarka, skaner - A3) wraz z kompletem tonerów – 1 szt. Zestaw tonerów do drukarek 3D – 64 zestawy Przełącznik sieciowy 16 port 10/100/100 – 2 szt. Szczegółowy opis w Załączniku nr 5 do SWZ |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne 42962000-7 - Urządzenia drukujące i graficzne |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Multimedialne oprogramowanie do pracowni przedmiotowych z zakresu Matematyki |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2022-10-18 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 8 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | KOMBIT Group Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 9721326009 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Poznań |
| 4.3.6.) | Województwo | wielkopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 218799,29 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00450237/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2022-10-25 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 218799,29 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.