Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
244 035 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    147 685 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    66 951 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Zestaw Okularów VR (8szt. w zestawie) – 1 zestaw Szczegółowy opis w załączniku nr 5 do SWZ
    Wartość umowy
    25 236 zł
    5 ofert
  4. Umowa zawarta
    Część 4Multimedialne oprogramowanie do pracowni przedmiotowych z zakresu Matematyki (kl.4-8) – 1 szt. Platforma dla nauczycieli oraz uczniów geografii, biologii, WOS-u (licencja 3 letnia) – 1 szt. Szczegółowy opis w załączniku nr 5 do SWZ
    Wartość umowy
    4164 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
11 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa sprzętu TIK do Szkoły Podstawowej nr 70 w Łodzi, w ramach projektu pn. „Z 70dziesiatką polecisz nawet na koniec sieci” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Zamawiający Szkoła Podstawowa nr 70 w Łodzi (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa sprzętu TIK do Szkoły Podstawowej nr 70 w Łodzi, w ramach projektu pn. Z…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 244 035 zł. Złożono 11 ofert.

Zamawiający: Szkoła Podstawowa nr 70 w ŁodziŁódź, Łódzkieopublikowano 21 listopada 2022
Łączna wartość umów
244 035 zł
Liczba ofert
11 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: KOMBIT Group Sp. z o.o. (części 1, 2, 4); Moje Bambino Sp. z o.o. (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 244 035,20 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 11 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Podstawowa nr 70 w Łodzi

1.3.)Oddział zamawiającego

Szkoła Podstawowa nr 70 w Łodzi

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000731531

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rewolucji 1905 r. 22

1.5.2.)Miejscowość

Łódź

1.5.3.)Kod pocztowy

90-207

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sp70.projekt2@interia.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://sp70lodz.wikom.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://portal.smartpzp.pl/jednostki_uml

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa sprzętu TIK do
Szkoły Podstawowej nr 70 w Łodzi, w ramach projektu pn. „Z 70dziesiatką polecisz nawet na koniec sieci” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-26426480-2f5e-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00450237

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-11-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00339256/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 zakup i dostawa sprzętu TIK

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

projekt pn. „Z 70dziesiatką polecisz nawet na koniec sieci” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, nr umowy: RPLD.11.01.04-10-0012/21-00

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00339383/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

1/ZP/2022/SP70

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.1.1.Pakiet 1

Zestaw mobilnych urządzeń terminalowych – terminal – 1 zestaw Komputer mobilny typu notebook – 26 szt. Licencja do mobilnych urządzeń terminalowych do pracy zdalnej – 26 szt. Licencja do mobilnych urządzeń terminalowych zdalnego dostępu, podstawowa – 26 szt. Serwerowy system operacyjny na 16 rdzeni Windows Server Standard Core 2022 - Windows Server 2022 Standard - 16 Core License Pack - 1 szt. Serwer do pracowni terminalowej - 1 szt. Oprogramowanie do zarzadzania mobilną pracownią – 27 szt. szczegółowy opis w Załączniku nr 5 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.5.)Wartość części

147792,14 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.1.2.Pakiet 2

Monitor interaktywny 65” – 1 szt. Statyw mobilny do monitora interaktywnego 65" – 1 szt. Zestaw tablica interaktywna wraz z projektorem US dedykowanym uchwytem oraz kompletem okablowania – 1 zestaw Drukarka 3D - zestaw na biurko – 15 szt. Mobilna szafa do pracowni – 1 szt. Zestaw do wideokonferencji – 1 zestaw Urządzenie wielofunkcyjne kolorowe (kserokopiarka, drukarka, skaner - A3) wraz z kompletem tonerów – 1 szt. Zestaw tonerów do drukarek 3D – 64 zestawy Przełącznik sieciowy 16 port 10/100/100 – 2 szt. Szczegółowy opis w Załączniku nr 5 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

42962000-7 - Urządzenia drukujące i graficzne

4.5.5.)Wartość części

67350,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 3: Zestaw Okularów VR (8szt. w zestawie) – 1 zestaw
Szczegółowy opis w załączniku nr 5 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.5.)Wartość części

27200,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Multimedialne oprogramowanie do pracowni przedmiotowych z zakresu Matematyki
(kl.4-8) – 1 szt.
Platforma dla nauczycieli oraz uczniów geografii, biologii, WOS-u (licencja 3 letnia) –
1 szt.
Szczegółowy opis w załączniku nr 5 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.5.)Wartość części

4190,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

147684,73 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

147684,73 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

147684,73 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KOMBIT Group Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9721326009

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-09-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

147684,73 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

8 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

66951,01 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

89520,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

66951,01 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KOMBIT Group Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9721326009

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-10-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

66951,01 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

8 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

25235,91 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

27370,58 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

25235,91 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Moje Bambino Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

725-193-34-48

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-10-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

25235,91 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

8 dni

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

4163,55 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

4163,55 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

4163,55 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KOMBIT Group Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9721326009

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-10-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

4163,55 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

8 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30200000-1Urządzenia komputerowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
350 450 zł
Próbka: 135 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
120 672 zł942 877 zł
Rozstęp międzykwartylowy
822 205 zł
Źródło próbki
CPV 30200000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
120 672 zł
Mediana
350 450 zł
Górny kwartyl
942 877 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.