Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Dostawa paliwa drzewnego - pelletu do kotłowni przy ul. 1 Maja 2 i ul. Mała 5 w Lipsku”

Zamawiający Zakład Usług Komunalnych w Lipsku Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Lipsko, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa paliwa drzewnego - pelletu do kotłowni przy ul. 1 Maja 2 i ul. Mała 5 w Lipsku”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 250 000 zł
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Zakład Usług Komunalnych w Lipsku Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

1.2.)Oddział zamawiającego

ZUK w Lipsku Sp. z o.o.

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 383283768

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Solecka 88

1.4.2.)Miejscowość

Lipsko

1.4.3.)Kod pocztowy

27-300

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@zuk-lipsko.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zuk-lipsko.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d00b437e-328d-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.2.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00458501

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2022-11-25

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00343837/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

„Dostawa paliwa drzewnego - pelletu do kotłowni przy ul. 1 Maja 2
i ul. Mała 5 w Lipsku”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest jednorazowa dostawa paliwa drzewnego - pelletu do kotłowni przy ul. 1 Maja 2 i ul. Mała 5 w Lipsku w ilości 100 ton w workach 15 kg.
Przedmiot zamówienia ma spełniać przedstawione poniżej dane techniczne przez cały okres
obowiązywania umowy:
• Pellet musi posiadać certyfikat normy jakościowej DIN plus i EN Plus A1
• Wartość opałowa ≥ 16,5 MJ/kg,
• Wilgotność ≤ 10 %,
• Zawartość popiołu ≤ 0,7 %
• Gęstość nasypowa ≥ 600 kg/m3,
• Długość 3,15 ≤ L ≤ 40 mm
• Średnica od 6 mm do 8 mm

3.9.)Główny kod CPV

09111400-4 - Paliwa drzewne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-09-28

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2022-10-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Tartak "OLCZYK" So. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6562170880

4.3.3.)Ulica

Świdno 1

4.3.4.)Miejscowość

Krasocin

4.3.5.)Kod pocztowy

29-105

4.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

290772,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00375665/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-10-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

290045,06 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09111400-4Paliwa drzewne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
250 000 zł
Próbka: 25 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
156 000 zł359 800 zł
Rozstęp międzykwartylowy
203 800 zł
Źródło próbki
CPV 09111400· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
156 000 zł
Mediana
250 000 zł
Górny kwartyl
359 800 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Usług Komunalnych w Lipsku Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lipsko.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09111400-4 (Paliwa drzewne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.