Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość wybranych ofert
274 953 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    156 276 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    58 158 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    1119 zł
    3 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    59 400 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy5%Warunki techniczne35%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa wyrobów do hemodializy ( dializatory ) - 4 pakiety

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej (Kolbuszowa, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa wyrobów do hemodializy ( dializatory ) - 4 pakiety”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość ofert: 274 953 zł. Złożono 7 ofert.

Łączna wartość ofert
274 953 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

7 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: FRESENIUS MEDICAL CARE POLSKA (części 1, 4); Nipro Medical Poland Sp. z o. o. (części 2, 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 274 952,88 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000304504

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Grunwaldzka 4

1.5.2.)Miejscowość

Kolbuszowa

1.5.3.)Kod pocztowy

36-100

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.7.)Numer telefonu

2271222

1.5.8.)Numer faksu

2271233

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@szpital.kolbuszowa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpital.kolbuszowa.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.szpital.kolbuszowa.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa wyrobów do hemodializy ( dializatory ) - 4 pakiety

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-198e6fa8-4fa0-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00448573

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-11-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00045414/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.10 Dostawa wyrobów do hemodializy

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00400070/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

Eap-2412/17/22/M

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

349800 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Dializator niskoprzepływowy o powierzchni 1,8m? - 4 000 szt.
2) Dializator niskoprzepływowy o powierzchni 2,2m? - 2 500 szt.
3) Dializator wysokoprzepływowy o powierzchni 1,8m? - 500 szt.
Dializator powinien charakteryzować się :
- wysokim stopniem oczyszczania dla małych i średnich cząsteczek
- efektywną ultrafiltracją
- nie powinien powodować istotnej utraty ważnych życiowo związków spowodowanych ich
przechodzeniem przez błonę półprzepuszczalną
- pozostawieniem po hemodializie minimalnej ilości krwi , którą można łatwo wypłukać
- biozgodnością
- rodzaj błony - syntetyczna
- jednorazowego użytku

4.5.3.)Główny kod CPV

33181520-3 - Wyroby do dializy nerkowej

4.5.5.)Wartość części

220000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

A. Dializator niskoprzepływowy z błoną polynephronową
o powierzchni 1,9 - 2,1 m? - 2000 szt
B. Dializator typu super high flux do usuwania cząsteczek o masie 40-45 kDa
o powierzchni 1,9 m? - 50 szt.
Dializator powinien charakteryzować się :
- wysokim stopniem oczyszczania dla małych i średnich cząsteczek
- efektywną ultrafiltracją
- nie powinien powodować istotnej utraty ważnych życiowo związków spowodowanych ich
przechodzeniem przez błonę półprzepuszczalną
- pozostawieniem po hemodializie minimalnej ilości krwi, którą można łatwo wypłukać
- biozgodnością
- rodzaj błony- syntetyczna
- jednorazowego użytku

4.5.3.)Główny kod CPV

33181520-3 - Wyroby do dializy nerkowej

4.5.5.)Wartość części

57200 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1)Igła do hemodializy tętnicza z oczkiem - 700 szt. rozmiar - średnica zewnętrzna igły 14G 15G, 16G, 17G powinna charakteryzować się

- z wysokiej jakości stali , silikonowana - posiadająca ostre ścięcie - skrzydełko obrotowe w kolorach odpowiadających rozmiarowi igły - długość igły 20 - 25mm zakończonej drenem silikonowanym , zamkniętej koreczkiem - na drenie zacisk typu Clamp. 2) Igła do hemodializy żylna bez oczka - 700 szt. średnica zewnętrzna igły 14G 15G, 16G, 17G powinna być: - z wysokiej jakości stali , silikonowana - posiadająca ostre ścięcie - skrzydełko obrotowe w kolorach odpowiadających rozmiarowi igły - długość igły 20 - 25mm zakończonej drenem silikonowanym o długości 150mm zamkniętej koreczkiem - na drenie zacisk typu Clamp.

4.5.3.)Główny kod CPV

33181520-3 - Wyroby do dializy nerkowej

4.5.5.)Wartość części

12100 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Filtr płynu dializacyjnego - 100 szt.
Opis produktu:
Filtr płynu dializacyjnego, usuwający z płynu do dializ mikrobiologiczne zanieczyszczenie,
- nadający się do automatycznego włączenia we wszystkie programy czyszcząco-
dezynfekujące aparatu do HD
- nadający się do połączenia z systemem hydraulicznym aparatu
- opakowanie jednostkowe foliowe + karton papierowy
- na opakowaniu; Data ważności, seria, data produkcji, dopuszczalny zakres temperatury składowania
Dane techniczne:
- współczynnik filtracji - >300 m/h x mmHg
- max ciśnienie filtracyjne 2 bary
- powierzchnia filtracyjna 2,2 m?

4.5.3.)Główny kod CPV

33181520-3 - Wyroby do dializy nerkowej

4.5.5.)Wartość części

60500 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

156276 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

189540 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

156276 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FRESENIUS MEDICAL CARE POLSKA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7831480785

7.3.3)Ulica

UL. KRZYWA

7.3.4)Miejscowość

POZNAŃ

7.3.5)Kod pocztowy

60-118

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-11-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

156276 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

58158 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

58158 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

58158 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Nipro Medical Poland Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1080012559

7.3.3)Ulica

Pańska

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-834

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-11-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

58158 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1118,88 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2268 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1118,88 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Nipro Medical Poland Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1080012559

7.3.3)Ulica

Pańska

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-834

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-11-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1118 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

59400 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

59400 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

59400 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FRESENIUS MEDICAL CARE POLSKA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7831480785

7.3.3)Ulica

UL. KRZYWA

7.3.4)Miejscowość

POZNAŃ

7.3.5)Kod pocztowy

60-118

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-11-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

59400 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kolbuszowa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 274 953 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33181520-3 (Wyroby do dializy nerkowej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: FRESENIUS MEDICAL CARE POLSKA (POZNAŃ). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.