Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
563 033 zł
Umowa zawarta
14 listopada 2022
Okres realizacji
do 23 grudnia 2022
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena90%Gwarancja i rękojmia (min. 36 max 72 m-ce)10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa i montaż wiat przystankowych wyposażonych w gabloty

Zamawiający Zarząd Dróg Zieleni i Transportu w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa i montaż wiat przystankowych wyposażonych w gabloty”, wybierając ofertę wykonawcy MM2021 Sp. z o.o. Wartość umowy: 563 033 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Zarząd Dróg Zieleni i Transportu w OlsztynieOlsztyn, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 18 listopada 2022
Wartość umowy
563 033 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MM2021 Sp. z o.o. (Koźmin Wlkp), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 563 032,50 zł (umowę zawarto 14 listopada 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 23 grudnia 2022 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail