Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Sołdański Paweł prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Sołdański Paweł Usługi Remontowo Budowlane· Sierpcmała firma
Wartość umowy
4 184 280 zł
Umowa zawarta
25 października 2022
Okres realizacji
17 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji na wykonane roboty20%Doświadczenie zawodowe kierownika budowy20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Poziomkowej 6 w Sierpcu.

Zamawiający Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sierpcu Spółka z o. o. (Sierpc, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Poziomkowej 6 w Sierpcu”, wybierając ofertę wykonawcy Sołdański Paweł prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Sołdański Paweł Usługi Remontowo Budowlane. Wartość umowy: 4 184 280 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
4 184 280 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Sołdański Paweł prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Sołdański Paweł Usługi Remontowo Budowlane (Sierpc), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 4 184 280,00 zł (umowę zawarto 25 października 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 17 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sierpcu Spółka z o. o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 147085519

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Romualda Traugutta 33

1.5.2.)Miejscowość

Sierpc

1.5.3.)Kod pocztowy

09-200

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL923 - Płocki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

m.pytelewska@zgkim.sierpc.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zgkimsierpc.zakladkomunalny.com/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/zgkimsierpc

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Budownictwo i obiekty komunalne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Poziomkowej 6 w Sierpcu.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c9daa09a-c3e8-11ec-b879-9a86e5ac3946

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00437803

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-11-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00040083/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Budowa budynku wielorodzinnego przy ul. Poziomkowej 6 w Sierpcu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00133318/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZGKiM.IiZP/2/1/2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

3955670,71 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Podstawowe założenia przedmiotu zamówienia

a) przedmiotem zamówienia jest wykonanie czterokondygnacyjnego budynku mieszkalnego wielorodzinnego (parter i 3 piętra) wraz z elementami zagospodarowania terenu tj. wykonanie zakresu rzeczowego przypisanego do II Etapu zadania inwestycyjnego zgodnie z załączonym schematem. b) przedmiot zamówienia obejmuje kompleksowe wykonanie budynku nr 2 (działka nr 1754/17) w zakresie obejmującym: konstrukcję, roboty wykończeniowe, przynależną infrastrukturę techniczną i zagospodarowanie terenu polegające na budowie miejsc parkingowych wraz z drogą dojazdową oraz uzyskanie wszystkich wymaganych dokumentów i decyzji niezbędnych dla uzyskania pozwolenia na użytkowanie wraz z jego uzyskaniem. 2. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. Zamówienie udzielane jest w częściach, każda z nich stanowi odrębne postępowanie przetargowe. 3. Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia tj. budowy budynku w stanie surowym otwartym. 4. Szczegółowy opis, zakres zamówienia znajduje się w dokumentacji technicznej – Załącznik 1a – Opis przedmiotu zamówienia; Załącznik nr 5 do SWZ – dokumentacja techniczna. Kosztorysy inwestorskie; przedmiary robót:  Budynek mieszkalny wielorodzinny – instalacje sanitarne  Budynek mieszkalny wielorodzinny – instalacje elektryczne  Budynek mieszkalny wielorodzinny – roboty budowlane kubaturowe  Budynek mieszkalny wielorodzinny – przyłącza wod-kan oraz instalacje zewnętrzne  Budynek mieszkalny wielorodzinny – przyłącze c.o.  Budynek mieszkalny wielorodzinny – węzeł cieplny  Budynek mieszkalny wielorodzinny – zagospodarowanie terenu (budowa miejsc parkingowych wraz z drogą dojazdową) 5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanym wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

4184280,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

4184280,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

4184280,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Sołdański Paweł prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Sołdański Paweł Usługi Remontowo Budowlane

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

611341768

7.3.3)Ulica

Targowa 37

7.3.4)Miejscowość

Sierpc

7.3.5)Kod pocztowy

09-200

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-10-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

4184280,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

17 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1594 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 134 zł1 828 825 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 595 691 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 134 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 828 825 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sierpcu Spółka z o. o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sierpc.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 4 184 280 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Sołdański Paweł prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Sołdański Paweł Usługi Remontowo Budowlane (Sierpc). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.