Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
558 525 zł
Umowa zawarta
16 sierpnia 2022
Okres realizacji
do 20 września 2022
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin gwaracji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Siennica Gizy, na działkach nr 93, 87/2, 88/1, 88/2 w lokalizacji roboczej od km 0+000,00 do km 2+158,15

Zamawiający Gmina Czyżew (Czyżew, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Siennica Gizy, na działkach nr…”, wybierając ofertę wykonawcy KOP-TRANS Jan Chrostowski. Wartość umowy: 558 525 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina CzyżewCzyżew, Podlaskie (powiat Wysokomazowiecki →)opublikowano 10 listopada 2022
Wartość umowy
558 525 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,7 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KOP-TRANS Jan Chrostowski (Biodry), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 558 525,17 zł (umowę zawarto 16 sierpnia 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 20 września 2022 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail