Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
306 332 zł
Umowa zawarta
2 listopada 2022
Okres realizacji
25 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 306 332 zł – 455 162 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont drogi powiatowej Nr 1451N Podleśna - Kabikiejmy, od km 4+500 do km 8+800

Zamawiający Powiatowa Służba Drogowa w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont drogi powiatowej Nr 1451N Podleśna - Kabikiejmy, od km 4+500 do km 8+800”, wybierając ofertę wykonawcy KRECH TRANSPORT ANNA KRECH. Wartość umowy: 306 332 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Powiatowa Służba Drogowa w OlsztynieOlsztyn, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 3 listopada 2022
Wartość umowy
306 332 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KRECH TRANSPORT ANNA KRECH (Dobre Miasto), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 306 331,50 zł (umowę zawarto 2 listopada 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 306 331,50 zł do 455 161,50 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 25 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail