Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
319 140 zł
Umowa zawarta
13 października 2022
Okres realizacji
70 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena50%Parametry techniczne50%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa samochodu osobowego - postępowanie 2

Zamawiający Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Runowo (Runowo Krajeńskie, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa samochodu osobowego - postępowanie 2”, wybierając ofertę wykonawcy REISKI AUTO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wartość umowy: 319 140 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
319 140 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy REISKI AUTO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Bydgoszcz), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 319 140,00 zł (umowę zawarto 13 października 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 70 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Runowo

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 090550733

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Runowo Krajeńskie 55

1.5.2.)Miejscowość

Runowo Krajeńskie

1.5.3.)Kod pocztowy

89-421

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL618 - Świecki

1.5.7.)Numer telefonu

52 389 76 08

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi.runowo@torun.lasy.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.runowo.torun.lasy.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://josephine.proebiz.com/pl/tender/31342/summary; https://www.gov.pl/web/nadlesnictwo-runowo/zamowienia-publiczne7

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


gospodarka leśna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa samochodu osobowego - postępowanie 2

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-17c95340-3355-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00420403

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-11-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00066130/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Dostawa samochodu osobowego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00346185/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

S.270.3.2.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego (rok produkcji nie wcześniej niż 2021) jednego samochodu osobowego z kierownicą po lewej stronie, na potrzeby Nadleśnictwa Runowo.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna – załącznik nr 2 do SWZ.
3) Warunki realizacji zamówienia zawarto we wzorze umowy – załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

34110000-1 - Samochody osobowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

34113000-2 - Pojazdy z napędem na 4 koła

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

319140 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

319140 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

319140 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

REISKI AUTO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5542562814

7.3.3)Ulica

Fordońska 353

7.3.4)Miejscowość

Bydgoszcz

7.3.5)Kod pocztowy

85-766

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-10-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

319140 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

70 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34110000-1Samochody osobowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
210 000 zł
Próbka: 127 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
171 993 zł314 196 zł
Rozstęp międzykwartylowy
142 203 zł
Źródło próbki
CPV 34110000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
171 993 zł
Mediana
210 000 zł
Górny kwartyl
314 196 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Runowo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Runowo Krajeńskie.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 319 140 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34110000-1 (Samochody osobowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: REISKI AUTO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Bydgoszcz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.