Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
323 640 zł
Umowa zawarta
27 września 2022
Okres realizacji
10 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 236 904 zł – 323 640 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 37% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena60%CZAS PODSTAWIENIA POJAZDU ZASTĘPCZEGO W RAZIE AWARII – 25 %25%TERMIN PŁATNOŚCI RACHUNKU/FAKTURY – 15%15%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

DOWOZY UCZNIÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH DO SZKÓŁ W ROKU SZKOLNYM 2022/2023.

Zamawiający Gmina Lubin (Lubin, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „DOWOZY UCZNIÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH DO SZKÓŁ W ROKU SZKOLNYM 2022/2023”, wybierając ofertę wykonawcy Dariusz Dołżański prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą: Dariusz Dołżański ZUM-POL. Wartość umowy: 323 640 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina LubinLubin, Dolnośląskie (powiat Lubiński →)opublikowano 25 października 2022
Wartość umowy
323 640 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Dariusz Dołżański prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą: Dariusz Dołżański ZUM-POL (Węgielin 1), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 323 640,00 zł (umowę zawarto 27 września 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 236 904,48 zł do 323 640,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 10 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA LUBIN

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 390647541

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Księcia Ludwika I 3

1.5.2.)Miejscowość

Lubin

1.5.3.)Kod pocztowy

59-300

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@ug.lubin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.ug.lubin.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ug-lubin.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

DOWOZY UCZNIÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH DO SZKÓŁ W ROKU SZKOLNYM 2022/2023.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b08c40b9-080a-11ed-9a86-f6f4c648a056

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00409644

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-10-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00024922/15/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Dowozy uczniów niepełnosprawnych do szkół w roku szkolnym 2022/2023

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00272001/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OR.271.25.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

245726,67 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są dowozy i opieka w czasie dowozów uczniów i dzieci niepełnosprawnych, zwanych dalej „uczniami” z terenu gminy Lubin do szkół, przedszkoli lub ośrodków rewalidacyjno-wychowawczych, zwanych dalej „szkołami” wraz z powrotem do miejsca zamieszkania, w roku szkolnym 2022/2023. Planowana łączna maksymalna ilość przejechanych kilometrów w trakcie realizacji zamówienia wynosi 43 152 km.
1.1. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zadania określa SWZ oraz załączone do niej dokumenty w szczególności: wzór umowy (Zał. nr 6 do SWZ) oraz wykaz szkół (Zał. nr 7 do SWZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85312110-3 - Usługi opieki dziennej nad dziećmi

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

236904,48 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

323640,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

323640,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Dariusz Dołżański prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą: Dariusz Dołżański ZUM-POL

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

692-213-64-26

7.3.4)Miejscowość

Węgielin 1

7.3.5)Kod pocztowy

59-170

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-09-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

323640 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

10 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60130000-8Usługi w zakresie specjalistycznego…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
422 172 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
283 054 zł1 433 564 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 150 509 zł
Źródło próbki
CPV 60130000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
283 054 zł
Mediana
422 172 zł
Górny kwartyl
1 433 564 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Lubin prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lubin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 323 640 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60130000-8 (Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Dariusz Dołżański prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą: Dariusz Dołżański ZUM-POL (Węgielin 1). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.