Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
3 272 993 zł
Umowa zawarta
19 października 2022
Okres realizacji
9 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 3 272 993 zł – 3 800 000 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Przedłużenie minimalnego okresu gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zagospodarowanie terenów rekreacyjnych nad jeziorem Ryńskim w Rynie

Zamawiający Gmina Ryn (Ryn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Zagospodarowanie terenów rekreacyjnych nad jeziorem Ryńskim w Rynie”, wybierając ofertę wykonawcy PPUH REMDOM Żak Przemysław. Wartość umowy: 3 272 993 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina RynRyn, Warmińsko-Mazurskie (powiat Giżycki →)opublikowano 25 października 2022
Wartość umowy
3 272 993 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 lipca 2022

    Termin ofert: 18 sierpnia 2022 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    25 października 2022

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PPUH REMDOM Żak Przemysław (Dąbrowa Górnicza), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 3 272 993,10 zł (umowę zawarto 19 października 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 3 272 993,10 zł do 3 800 000,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 9 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Ryn

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 790671290

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Ratuszowa 2

1.5.2.)Miejscowość

Ryn

1.5.3.)Kod pocztowy

11-520

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL623 - Ełcki

1.5.7.)Numer telefonu

874293960

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

miastoryn@miastoryn.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.miastoryn.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://miastoryn.logintrade.net

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zagospodarowanie terenów rekreacyjnych nad jeziorem Ryńskim w Rynie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6635a156-09b3-11ed-9a86-f6f4c648a056

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00407415

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-10-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00000518/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.11 Zagospodarowanie terenów rekreacyjnych nad jeziorem Ryńskim w Rynie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00273199/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.33.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem inwestycji jest rozbudowa pomostu stałego i budowa pomostu pływającego dla cumowania jednostek pływających oraz zagospodarowanie terenu rekreacyjnego poprzez budowę zadaszenia istniejącej sceny, utwardzenie terenu i wyposażenie w elementy małej architektury.
2. Zakres robót:
 Rozbudowa pomostu stałego brzegowego (dł. 34mb, szer. 2m, pow. 68m2) i budowa pomostu pływającego (dł. odc. prostopadłego do brzegu 36mb, szer. 3m, dł. odc. równoległego do brzegu 20mb, szer. 3m, dł. trapu dojściowego 7mb, dł. trapu dojściowego nad lustrem wody 6,25m, szer. trapu 2m, cał. dł. pomostu 62,25m, pow. pomostu 180,5m2) na jeziorze Ryńskim. Konstrukcja pomostu brzegowego drewniana posadowiona na palach stalowych. Poszycie pomostu z deski sosnowej ryflowanej. Pomost od strony brzegu zabezpieczony barierką o wysokości 110cm.
 Konstrukcja pomostu pływającego składającego z dwóch elementów: (prostopadłego i równoległego do linii brzegowej). Pływaki betonowe zakotwione do brzegu palami stalowymi (7szt). Pomost wyposażony w 23 stanowiska do cumowania wyposażony w odnogi cumownicze o długości 7m i rozstawem pomiędzy odnogami 4m.
 Zadaszenie istniejącej sceny łupiną żelbetową o rozpiętości 13,73 m i wysokości 6,97 m.
 Siedziska amfiteatru drewniane na wspornikach z rur stalowych ocynkowanych mocowanych do istniejących murków oporowych. Mocowanie wsporników za pomocą śrub ze stali nierdzewnej wklejanych chemicznie.
 Litery plenerowe „R”, „Y” (n – zadaszenie sceny) żelbetowe z betonu architektonicznego barwionego w masie na kolor ceglasty.
 Utwardzenie terenu przeznaczonego na imprezy plenerowe na rzucie elipsy o wymiarach 27,21 x 12,29 m wybrukowana kostką granitową 8x10 cm.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45241500-3 - Roboty budowlane w zakresie nabrzeży

45242000-5 - Budowa infrastruktury wypoczynkowej na terenach nadwodnych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3272993,10 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3800000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

32769950 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PPUH REMDOM Żak Przemysław

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6292099898

7.3.3)Ulica

Sikorskiego 49

7.3.4)Miejscowość

Dąbrowa Górnicza

7.3.5)Kod pocztowy

42-520

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-10-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

3272993,10 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

9 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Ryn prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ryn.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 3 272 993 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PPUH REMDOM Żak Przemysław (Dąbrowa Górnicza). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.