Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Likwidacja górniczego wyciągu szybowego szybu „Witczak” w ramach zadania - zasypanie i nakrycie szybu płytą przykrywającą” dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział KWK „Centrum“.

Zamawiający Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A. (Bytom, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Likwidacja górniczego wyciągu szybowego szybu „Witczak” w ramach zadania - zasypanie i…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.Bytom, Śląskieopublikowano 21 października 2022
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 428 649 zł
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276902504

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Strzelców Bytomskich 207

1.4.2.)Miejscowość

Bytom

1.4.3.)Kod pocztowy

41-914

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL228 - Bytomski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

akruk@srk.com.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.srk.com.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednoosobowa Spółka Skarbu Państwa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7f6b7a12-17a7-11ec-b885-f28f91688073

2.2.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00403199

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2022-10-21

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00184408/02

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Likwidacja górniczego wyciągu szybowego szybu „Witczak” w ramach zadania - zasypanie i nakrycie szybu płytą przykrywającą” dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział KWK „Centrum“.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Prace związane z realizacją ww. zadania należy wykonać zgodnie z zatwierdzonym przez KRZG:
• „Projektem technicznym likwidacji górniczego wyciągu szybowego szybu „Witczak” dla SRK SA Oddział w Bytomiu KWK „Centrum” wykonanego przez Przedsiębiorstwo Usługowo Inżynieryjne „ARGO” mgr inż. Artur Szombara z siedzibą w Bełku zaktualizowaną w styczniu 2021r.,
oraz
• „Aktualizacją projektu technicznego likwidacji górniczego wyciągu szybowego szybu „Witczak” wraz z kosztorysem inwestorskim oraz pozwoleniami budowlanymi” dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział KWK „Centrum” wykonaną przez Przedsiębiorstwo Usługowo Inżynieryjne „ARGO” mgr inż. Artur Szombara z siedzibą w Bełku z sierpnia 2021r., w skład którego wchodzą:

- „ Projekt budowlany zamienny do projektu pt.: Projekt budowlany żelbetowej płyty zabezpieczającej zlikwidowany szyb „Witczak” wraz z pozwoleniem na budowę”,
- „ Projekt techniczny likwidacji górniczego wyciągu szybowego szybu „Witczak”.

Szczegółowy opis prac do wykonania zawierają w/w dokumentacje projektowe.

3.9.)Główny kod CPV

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-04-13

4.2.)Okres realizacji zamówienia

180 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Zakład Robót Górniczych GÓRREM Sp. z o.o. ,sp.k.

4.3.1.1.)Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Developer i Recykling Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6340199624

4.3.4.)Miejscowość

Ruda Śląska

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

5774850 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00120259/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-10-06

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

5774850 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45111300-1Roboty rozbiórkowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
428 649 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
160 112 zł772 357 zł
Rozstęp międzykwartylowy
612 245 zł
Źródło próbki
CPV 45111300· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
160 112 zł
Mediana
428 649 zł
Górny kwartyl
772 357 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bytom.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45111300-1 (Roboty rozbiórkowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.