Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
622 000 zł
Umowa zawarta
14 października 2022
Okres realizacji
od 1 listopada 2022 do 30 września 2023
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 622 000 zł – 623 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawy oleju opałowego do szkół podstawowych na terenie Miasta i Gminy Łasin i Środowiskowego Domu Samopomocy w Łasinie z siedzibą w Jankowicach

Zamawiający Miasto i Gmina Łasin (Łasin, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawy oleju opałowego do szkół podstawowych na terenie Miasta i Gminy Łasin i…”, wybierając ofertę wykonawcy OLKOP BIP Sp. z o.o. Wartość umowy: 622 000 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Miasto i Gmina ŁasinŁasin, Kujawsko-Pomorskie (powiat Grudziądzki →)opublikowano 18 października 2022
Wartość umowy
622 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy OLKOP BIP Sp. z o.o. (Golub-Dobrzyń), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 622 000,00 zł (umowę zawarto 14 października 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 622 000,00 zł do 623 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 listopada 2022 r. do 30 września 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MIASTO I GMINA ŁASIN

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 871118649

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Radzyńska 2

1.5.2.)Miejscowość

Łasin

1.5.3.)Kod pocztowy

86-320

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL616 - Grudziądzki

1.5.7.)Numer telefonu

56 466 50 43

1.5.8.)Numer faksu

56 466 50 46

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@lasin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.lasin.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawy oleju opałowego do szkół podstawowych na terenie Miasta i Gminy Łasin i Środowiskowego Domu Samopomocy w Łasinie z siedzibą w Jankowicach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-091f4ef4-3d78-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00397559

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-10-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00013399/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Dostawy oleju opałowego do szkół podstawowych na terenie Miasta i Gminy Łasin w okresie od 1 października 2022 roku do 30 września 2023 roku

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00363611/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IBG.271.18.2022.TP

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

599000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju opałowego w okresie od dnia 01 listopada 2022r. do dnia 30 września 2023r. w szacunkowej ilości 100.000 litrów. Dostawy będą realizowanie sukcesywnie, w oparciu o rzeczywiste potrzeby Zamawiającego.

4.5.3.)Główny kod CPV

09135100-5 - Olej opałowy

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

622000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

623000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

622000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

OLKOP BIP Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5030078156

7.3.3)Ulica

Szosa Rypińska 26

7.3.4)Miejscowość

Golub-Dobrzyń

7.3.5)Kod pocztowy

87-400

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-10-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

622000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2022-11-01 do 2023-09-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09135100-5Olej opałowy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
261 938 zł
Próbka: 80 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
166 988 zł465 281 zł
Rozstęp międzykwartylowy
298 293 zł
Źródło próbki
CPV 09135100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
166 988 zł
Mediana
261 938 zł
Górny kwartyl
465 281 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto i Gmina Łasin prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łasin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 622 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09135100-5 (Olej opałowy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: OLKOP BIP Sp. z o.o. (Golub-Dobrzyń). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.