Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
295 812 zł
Umowa zawarta
12 października 2022
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Odbiór odpadów komunalnych z Zakładu Karnego we Wronkach

Zamawiający Zakład Karny we Wronkach (Wronki, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Odbiór odpadów komunalnych z Zakładu Karnego we Wronkach”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Usług Komunikacyjnych TRANS-KOM Sp. z o.o. Wartość umowy: 295 812 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Zakład Karny we WronkachWronki, Wielkopolskie (powiat Szamotulski →)opublikowano 18 października 2022
Wartość umowy
295 812 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Usług Komunikacyjnych TRANS-KOM Sp. z o.o. (Poznań).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 295 812,00 zł (umowę zawarto 12 października 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail