Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
688 800 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    319 800 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    369 000 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okrtesu gwarancji na roboty budowlane oraz zamontowane materiały i urządzenia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Chełm

Zamawiający Gmina Chełm (Pokrówka, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Chełm”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład "AZART" Jan Kwiatkowski. Łączna wartość umów: 688 800 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina ChełmPokrówka, Lubelskie (powiat Chełmski →)opublikowano 18 października 2022
Łączna wartość umów
688 800 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    18 sierpnia 2022

    Termin ofert: 2 września 2022 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    18 października 2022

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Zakład "AZART" Jan Kwiatkowski za łącznie 688 800,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Chełm

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 110198103

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Gminna 18

1.5.2.)Miejscowość

Pokrówka

1.5.3.)Kod pocztowy

22-100

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.)Numer telefonu

82 563 73 63

1.5.8.)Numer faksu

82 563 77 93

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@gminachelm.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gminachelm.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://www.gminachelm.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Chełm

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ab0814f8-1eb9-11ed-b950-8227d40187e8

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00397238

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-10-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00017536/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.9 Budwa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Chełm cz. 2

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00309744/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PGI.271.10.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

834436,39 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

678403,57 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Budowa oświetlenia ulicznego w miejscowościach: Parypse, Nowosiółki Kolonia i Strupin Duży”, której zakres robót obejmuje w szczególności:
− kabel zasilający YAKXs 5x25 mm2 – długości 729/824 m,
− kabel zasilający YAKXs 5x16 mm2 – długości 273/324 m
− przewód napowietrzny AsXSn 2x25 mm2 – 401/424 m,
− słupy stalowe ocynkowane H=8 m z fundamentami do słupa stalowego B-120 – 19 kpl.,
− szafka oświetlenia ulicznego – 2 szt.
− oprawa LED 28 W– 5 kpl.
− oprawa LED 33,5 – 25 kpl

4.5.3.)Główny kod CPV

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

4.5.5.)Wartość części

317783,02 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Budowa oświetlenia ulicznego w miejscowościach: Okszów (ul. Wiklinowa, Dębowa, Słoneczna) i Stańków”, której zakres robót obejmuje w szczególności:
- kabel zasilający YAKXs 4x35 mm2 – długości 1/4 m
− kabel zasilający YAKXs 5x16 mm2 – długości 1092/1250 m
− słupy stalowe ocynkowane H=8 m z fundamentami do słupa stalowego B-120 – 6 kpl.,
− słupy stalowe ocynkowane H=6 m z fundamentami do słupa stalowego B-120 – 23 kpl.,
− szafka oświetlenia ulicznego – 1 szt.
− urządzenie rozdzielcze – 1 kpl.
− oprawa LED 21,5 W – 23 kpl.
− oprawa LED 33,5 W – 6 kpl.

4.5.3.)Główny kod CPV

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.5.)Wartość części

360620,55 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

319800,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

319800,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

319800,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład "AZART" Jan Kwiatkowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5630004597

7.3.3)Ulica

Kolejowa 1C

7.3.4)Miejscowość

Chełm

7.3.5)Kod pocztowy

22-100

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-10-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

319800 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

369000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

369000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

369000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład "AZART" Jan Kwiatkowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5630004597

7.3.3)Ulica

Kolejowa 1C

7.3.4)Miejscowość

Chełm

7.3.5)Kod pocztowy

22-100

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-10-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

369000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45231400-9Roboty budowlane w zakresie budowy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
829 356 zł
Próbka: 113 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
313 380 zł2 458 219 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 144 839 zł
Źródło próbki
CPV 45231· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
313 380 zł
Mediana
829 356 zł
Górny kwartyl
2 458 219 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Chełm prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pokrówka.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 688 800 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45231400-9 (Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zakład "AZART" Jan Kwiatkowski (Chełm). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.