Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
389 500 zł
Umowa zawarta
13 października 2022
Okres realizacji
do 25 listopada 2022
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 389 500 zł – 460 002 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych dz. nr 979, 1020, 1011 – ul. Kwiatowa w Wykrotach

Zamawiający Gmina Nowogrodziec (Nowogrodziec, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych dz. nr 979, 1020, 1011 – ul. Kwiatowa w…”, wybierając ofertę wykonawcy P.U.H. "ELMAR" TRANSPORT DROGOWY MAREK KORYLUK. Wartość umowy: 389 500 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina NowogrodziecNowogrodziec, Dolnośląskie (powiat Bolesławiecki →)opublikowano 17 października 2022
Wartość umowy
389 500 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy P.U.H. "ELMAR" TRANSPORT DROGOWY MAREK KORYLUK (PISARZOWICE), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 389 500,41 zł (umowę zawarto 13 października 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 389 500,41 zł do 460 001,67 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 25 listopada 2022 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail