Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 379 999 zł
Umowa zawarta
21 września 2022
Okres realizacji
84 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji20%Termin realizacji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Rozbudowa drogi powiatowej nr 2718G w miejscowości Rywałd w zakresie budowy chodnika, zjazdów

Zamawiający Powiatowy Zarząd Dróg w Starogardzie Gdańskim (Starogard Gdański, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Rozbudowa drogi powiatowej nr 2718G w miejscowości Rywałd w zakresie budowy chodnika,…”, wybierając ofertę wykonawcy Roboty Ziemne i Drogowe Andrzej Tworek. Wartość umowy: 1 379 999 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
1 379 999 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    14 lipca 2022

    Termin ofert: 29 lipca 2022 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    13 października 2022

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Roboty Ziemne i Drogowe Andrzej Tworek (Borzechowo), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 379 998,50 zł (umowę zawarto 21 września 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 84 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W STAROGARDZIE GDAŃSKIM

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 191687260

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Adama Mickiewicza 9

1.5.2.)Miejscowość

Starogard Gdański

1.5.3.)Kod pocztowy

83-200

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL638 - Starogardzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

pzdstg@pzdstg.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pzdstg.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/pzd_stg

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Rozbudowa drogi powiatowej nr 2718G w miejscowości Rywałd w zakresie budowy chodnika, zjazdów

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-79536702-034c-11ed-8000-d680d39e541a

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00390453

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-10-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00003693/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.8 Rozbudowa drogi powiatowej nr 2718G w miejscowości Rywałd w zakresie budowy chodnika, zjazdów

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PZD.404.21.2022.JD

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

1138211,38 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Rozbudowa drogi powiatowej nr 2718G w miejscowości Rywałd w zakresie budowy chodnika i zjazdów”

4.5.3.)Główny kod CPV

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1379998,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1379998,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1379998,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Roboty Ziemne i Drogowe Andrzej Tworek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5921141324

7.3.3)Ulica

ul. Szkolna 18

7.3.4)Miejscowość

Borzechowo

7.3.5)Kod pocztowy

83-224

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-09-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1379998,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

84 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233222-1Roboty budowlane w zakresie układan…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
484 925 zł
Próbka: 33 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
287 876 zł867 877 zł
Rozstęp międzykwartylowy
580 001 zł
Źródło próbki
CPV 45233222· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
287 876 zł
Mediana
484 925 zł
Górny kwartyl
867 877 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowy Zarząd Dróg w Starogardzie Gdańskim prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Starogard Gdański.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 379 999 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233222-1 (Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Roboty Ziemne i Drogowe Andrzej Tworek (Borzechowo). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.