Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
366 540 zł
Umowa zawarta
5 października 2022
Okres realizacji
21 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Dodatkowe doświadczenie inspektora nadzoru branży konstrukcyjno-budowlanej40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług pełnienia nadzoru inwestorskiego przy realizacji zadania pn.: Zespół Budynków Wielorodzinnych, Osiedle „Górny Taras” – budynek „B”

Zamawiający Barlineckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Barlinku (Barlinek, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług pełnienia nadzoru inwestorskiego przy realizacji zadania pn.: Zespół…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe DARO, Dariusz Czapla. Wartość umowy: 366 540 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
366 540 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe DARO, Dariusz Czapla (Gorzów Wielkopolski), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 366 540,00 zł (umowę zawarto 5 października 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 21 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

BARLINECKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W BARLINKU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 811787297

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Szpitalna 4

1.5.2.)Miejscowość

Barlinek

1.5.3.)Kod pocztowy

74-320

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.)Numer telefonu

+48 95 7462348

1.5.8.)Numer faksu

+48 95 7462348

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@tbsbarlinek.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.btbs.barlinek.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-32c7082f-1f81-11ed-b950-8227d40187e8

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Zamawiający publiczny BTBS

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Budownictwo i obiekty komunalne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług pełnienia nadzoru inwestorskiego przy realizacji zadania pn.: Zespół Budynków Wielorodzinnych, Osiedle „Górny Taras” – budynek „B”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-32c7082f-1f81-11ed-b950-8227d40187e8

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00385488

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-10-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00187791/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.3.1 Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad zadaniem

"Zespół Budynków Wielorodzinnych, Osiedle „Górny Taras” - budowa budynku „B”"

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00311860/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

2/2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług na rzecz Zamawiającego związanych z pełnieniem nadzoru inwestorskiego przy realizacji zadania pn

Zespół Budynków Wielorodzinnych, Osiedle „Górny Taras” – budynek „B”. 2. Zakres zadania dotyczy w szczególności: - wykonanie robót budowlanych na podstawie wykonanego projektu i uzyskanego pozwolenia na budowę. 3. Celem Umowy z Nadzorem Inwestorskim jest zapewnienie świadczenia na rzecz Zamawiającego, usług związanych z umową z Wykonawcami w czasie trwania Umowy, zgodnie z zakresem i okresami podanymi w Umowie oraz niniejszym OPZ. 4.Usługi Nadzoru Inwestorskiego powinny zapewnić prawidłowe wykonawstwo wszystkich Robót objętych umowami z Wykonawcami Robót Budowlanych oraz uzyskanie zaplanowanych efektów użytkowych, finansowych przy zachowaniu maksymalnej ochrony środowiska. W trakcie budowy Nadzór Inwestorski winien zagwarantować efektywną kontrolę wykonania Robót zgodnie z przedmiotem zamówienia oraz harmonogramami realizacji, jak również zapewnić dyscyplinę wydatkowania środków finansowych oraz jakość Robót zgodną z Planem Zapewnienia Jakości.

4.5.3.)Główny kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

366540 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

366540 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

366540 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe DARO, Dariusz Czapla

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5992379889

7.3.3)Ulica

Zofii Kuratowskiej 5/9

7.3.4)Miejscowość

Gorzów Wielkopolski

7.3.5)Kod pocztowy

66-400

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-10-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

366540 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

21 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71247000-1Nadzór nad robotami budowlanymi
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
197 000 zł
Próbka: 63 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
73 201 zł418 107 zł
Rozstęp międzykwartylowy
344 906 zł
Źródło próbki
CPV 71247000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
73 201 zł
Mediana
197 000 zł
Górny kwartyl
418 107 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Barlineckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Barlinku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Barlinek.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 366 540 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71247000-1 (Nadzór nad robotami budowlanymi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe DARO, Dariusz Czapla (Gorzów Wielkopolski). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.