Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Usługi Remontowo-Budowlane Leszek Goczoł· Imielinmikrofirma
Wartość umowy
436 663 zł
Umowa zawarta
27 września 2022
Okres realizacji
od 15 listopada 2022 do 15 marca 2023
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Czas (max) wykonania (Td1k) (minuty)20%Czas (max) wykonania (Td2k) (minuty)10%Czas (max) wykonania (Td3k) (minuty)10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Zimowe utrzymanie dróg i chodników na terenie Miasta Imielin w sezonie 2022/2023.”

Zamawiający Miasto Imielin (Imielin, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Zimowe utrzymanie dróg i chodników na terenie Miasta Imielin w sezonie 2022/2023”, wybierając ofertę wykonawcy Usługi Remontowo-Budowlane Leszek Goczoł. Wartość umowy: 436 663 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Miasto ImielinImielin, Śląskie (powiat Bieruńsko-lędziński →)opublikowano 4 października 2022
Wartość umowy
436 663 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Usługi Remontowo-Budowlane Leszek Goczoł (Imielin), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 436 662,50 zł (umowę zawarto 27 września 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 15 listopada 2022 r. do 15 marca 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Imielin

1.3.)Oddział zamawiającego

Miasto Imielin

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276258262

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Imielińska 81

1.5.2.)Miejscowość

Imielin

1.5.3.)Kod pocztowy

41-407

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22C - Tyski

1.5.7.)Numer telefonu

322254137

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@imielin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.imielin.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://bip.imielin.pl/pl/1705/0/postepowania-krajowe-i-unijne.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Zimowe utrzymanie dróg i chodników na terenie Miasta Imielin w sezonie 2022/2023.”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-12e3cb37-1ef6-11ed-acbd-46d0480cd9c4

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00377195

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-10-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00020444/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.4 „Zimowe utrzymanie dróg i chodników na terenie miasta Imielin w sezonie 2022/2023."

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00311053/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GK.271.21.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

404317,13 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są usługi związane z zimowym utrzymaniem dróg i chodników na terenie Miasta Imielin w sezonie 2022/2023, obejmujące odśnieżanie dróg o łącznej długości około 82 km, odśnieżanie dróg bocznych o łącznej długości około 22 km,odśnieżanie chodników o łącznej długości około 26 km i szerokości do 3,5 m oraz odśnieżanie placów i parkingów o łącznej powierzchni około 19 000 m2.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

436662,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

436662,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

436662,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Usługi Remontowo-Budowlane Leszek Goczoł

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

278053682

7.3.3)Ulica

Św. Brata Alberta 62

7.3.4)Miejscowość

Imielin

7.3.5)Kod pocztowy

41-407

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-09-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

436662,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2022-11-15 do 2023-03-15

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Brak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90620000-9Usługi odśnieżania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
706 822 zł
Próbka: 81 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
244 140 zł1 768 745 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 524 605 zł
Źródło próbki
CPV 90620000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
244 140 zł
Mediana
706 822 zł
Górny kwartyl
1 768 745 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Imielin prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Imielin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 436 663 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90620000-9 (Usługi odśnieżania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Usługi Remontowo-Budowlane Leszek Goczoł (Imielin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.