Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

I. Unieważnienie postępowania - złożonych ofert: 0. a) Uzasadnienie prawne: art. 255 pkt 1) ustawy. b) Uzasadnienie faktyczne: Przyczyną unieważnienia postępowania jest fakt, iż w postępowaniu nie została złożona żadna oferta, zaistniały przesłanki z art. 255 pkt 1 ustawy, obligujące Zamawiającego do unieważnienia niniejszego postępowania

Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa energii elektrycznej do obiektów Karkonoskiego Parku Narodowego bilansowanie 1:1 nadwyżek energii elektrycznej wytworzonej w instalacji OZE wraz z usługą bilansowania handlowego w 2023 roku.

Zamawiający Karkonoski Park Narodowy z siedzibą w Jeleniej Górze (Jelenia Góra, Dolnośląskie) opublikował wynik postępowania „Dostawa energii elektrycznej do obiektów Karkonoskiego Parku Narodowego bilansowanie 1:1…”.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 513 008 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: I. Unieważnienie postępowania - złożonych ofert: 0. a) Uzasadnienie prawne: art. 255 pkt 1) ustawy. b) Uzasadnienie faktyczne: Przyczyną unieważnienia postępowania jest fakt, iż w postępowaniu nie została złożona żadna oferta, zaistniały przesłanki z art. 255… Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Karkonoski Park Narodowy z siedzibą w Jeleniej Górze

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 021781314

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Chałubińskiego 23

1.5.2.)Miejscowość

Jelenia Góra

1.5.3.)Kod pocztowy

58-570

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.)Numer telefonu

0048 75 75 537 26

1.5.8.)Numer faksu

00 48 75 75 533 48

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@kpnmab.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kpnmab.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.bip.kpnmab.pl, https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa energii elektrycznej do obiektów Karkonoskiego Parku Narodowego bilansowanie 1:1 nadwyżek energii elektrycznej wytworzonej w instalacji OZE wraz z usługą bilansowania handlowego w 2023 roku.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2214a4fc-3b1a-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00374113

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-10-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00011156/11/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.6 Przetarg na energię elektryczną na lata 2023

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00361545/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

KPN/25/2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

314836,56 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Dostawa energii elektrycznej do obiektów stanowiących własność Karkonoskiego Parku Narodowego z siedzibą w Jeleniej Górze bilansowanie 1

1 nadwyżek energii elektrycznej wytworzonej w instalacji OZE wraz z usługą bilansowania handlowego w okresie od 01 stycznia 2023r. do 31.12.2023r. 321 325 kWh łączna szacowana ilość energii na rok, z czego z grupy taryfowej: G11 – 1 875 kWh C11 – 114 450 kWh C21 – 25 000 kWh B21 - 180 000 kWh

4.5.3.)Główny kod CPV

09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

I. Unieważnienie postępowania - złożonych ofert: 0.
a) Uzasadnienie prawne: art. 255 pkt 1) ustawy.
b) Uzasadnienie faktyczne: Przyczyną unieważnienia postępowania jest fakt, iż w postępowaniu nie została złożona żadna oferta, zaistniały przesłanki z art. 255 pkt 1 ustawy, obligujące Zamawiającego do unieważnienia niniejszego postępowania.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09300000-2Energia elektryczna, cieplna, słone…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 513 008 zł
Próbka: 87 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
551 390 zł17 592 766 zł
Rozstęp międzykwartylowy
17 041 376 zł
Źródło próbki
CPV 09300000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
551 390 zł
Mediana
1 513 008 zł
Górny kwartyl
17 592 766 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Karkonoski Park Narodowy z siedzibą w Jeleniej Górze prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jelenia Góra.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09300000-2 (Energia elektryczna. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.