Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup ciągnika rolniczego wraz z osprzętem do rolnictwa precyzyjnego

Zamawiający Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Powstańców Wielkopolskich w Bielicach (Gębice, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup ciągnika rolniczego wraz z osprzętem do rolnictwa precyzyjnego”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 271 341 zł
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W BIELICACH

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000094679

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Bielice 1

1.4.2.)Miejscowość

Gębice

1.4.3.)Kod pocztowy

88-330

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL617 - Inowrocławski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@zs-bielice.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zs-bielice.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-60810762-2b75-11ed-8832-4e4740e186ac

2.2.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00373166

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2022-10-01

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00332113/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Oś priorytetowa 6. Solidarne społeczeństwo i konkurencyjne kadry. Działanie 6.3. Inwestycja w infrastrukturę edukacyjną . Poddziałania 6.3.2. Inwestycje w infrastrukturę kształcenia zawodowego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup ciągnika rolniczego wraz z osprzętem do rolnictwa precyzyjnego

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup ciągnika rolniczego wraz z osprzętem do rolnictwa precyzyjnego

Zaoferowany przez wykonawcę ciągnik rolniczy musi posiadać niżej wymienione parametry:

a) ciągnik fabrycznie nowy – rok nie starszy niż 2021,
b) silnik o pojemność minimum 4000 cm3,
c) napęd 4x4,
d) główne elementy napędowe i konstrukcyjne wykonane przez jednego
producenta,
e) silnik 4-cylindrowy z turbosprężarką o mocy min. 95KM, 16 zaworów,
f) ilość przełożeń minimum przód/tył 24x24 z rewersem
elektrohydraulicznym,
g) 3- stopniowy wzmacniacz momentu,
h) ręczny przycisk sprzęgła,
i) prędkość skrzyni minimum 40 km/h,
j) sterowanie podnośnikiem elektrohydrauliczne z EHR11.o parametrach
minimum Tylny WOM 540/540ECO obr/min,
k) pompa hydrauliczna o wydajności minimum 50l/min,
l) hamulce hydrauliczne,
m) hydraulika szybkozłącza tył minimum 6+1,
n) udźwig podnośnika min. 4500 kg,
o) koła Tył 16,9R34 - Przód 13,6R24 felgi pełne,
p) instalacja pneumatyczna 1-obwodowa i 2-obwodowa,
q) kabina operatora wentylowana – ogrzewana z klimatyzacją,
r) obciążniki przednie walizkowe minimum 470kg,
s) kabina sześciosłupkowa,
t) homologacja na 2 osoby,
u) pulsujące światło koloru pomarańczowego,
v) instalacja radiowa z głośnikami,
w) gwarancja minimum 18-mcy, autoryzowany serwis dealera,
x) autoryzowany serwis dealera zlokalizowany maksymalnie 50 km od
siedziby Zamawiającego.

Dodatkowe wymagania Zamawiającego dot. ciągnika rolniczego

a) wykonawca zobowiązany jest do posiadania autoryzowanego serwisu
zaoferowanego ciągnika,
b) serwis w okresie gwarancji będzie wykonywany na terenie
Zamawiającego,
c) usterka lub awaria, która nastąpi w okresie gwarancji i będzie objęta
gwarancją będzie usunięta przez Wykonawcę bezpłatnie, łącznie z
dojazdem lub transportem przedmiotu umowy do serwisu kosztami
części, diagnostyki i robocizny,
d) wykonawca zobowiązany jest do usunięcia usterki lub awarii w okresie
gwarancji w terminie 10 dni roboczych od dnia zgłoszenia przez
zamawiającego,
e) wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia do
siedziby Zamawiającego tj. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Powstańców Wielkopolskich w Bielicach Bielice 1, 88-330 Gębice

Osprzęt dla rolnictwa precyzyjnego

Kolumna demonstracyjna:

a) umożliwiająca uruchomienie podzespołów i zespołów systemów
nawigacyjnych w układzie stacjonarnym:
b) dokładność prowadzenia 2,5cm (RTK);
c) terminal kontrolny 10,1cala, wbudowany modem 4G;
d) kompletny zestaw okablowania,
e) kierownica elektryczna z silnikiem bez szczotkowym ISOBUS READY
f) symulator min jednej maszyny rolniczej w formie wtyczki ISOBUS

Urządzenie wspomagające prace maszyny opierające się na systemie satelitarnym RTK

a) dokładność prowadzenia 2,5cm (RTK),
b) system mapowania pola (minimum 1 antena)
c) 1x Kamera WIFI;
d) terminal kontrolny 10,1cala, wbudowany modem 4G;
e) czujnik położenia koła;
f) czujnik IMU (kompensacja terenu na zboczach i dużych nachyleniach),
g) kompletny zestaw okablowania
h) kierownica elektryczna z silnikiem bez szczotkowym ISOBUS READY,
i) MOBILNA STACJA BAZOWA RTK zasięg do min 8 km, (nie wymaga
abonamentu RTK) wraz z statywem

Oprogramowanie do obróbki danych GNSS na minimum 7-STANOWISK
z dożywotnią licencją

Dodatkowe wymagania dla osprzętu do rolnictwa precyzyjnego:
gwarancja na osprzęt do rolnictwa precyzyjnego minimum 18 miesięcy

3.9.)Główny kod CPV

16700000-2 - Ciągniki

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-09-28

4.2.)Okres realizacji zamówienia

14 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

INTER - VAX Sp. Z O.O.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5621004712

4.3.3.)Ulica

ul. Dworcowa 29

4.3.4.)Miejscowość

Żnin

4.3.5.)Kod pocztowy

88-400

4.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

392370,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00369031/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-09-29

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

392370,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

16700000-2Ciągniki
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
271 341 zł
Próbka: 54 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 923 zł416 626 zł
Rozstęp międzykwartylowy
216 703 zł
Źródło próbki
CPV 16700000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 923 zł
Mediana
271 341 zł
Górny kwartyl
416 626 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Powstańców Wielkopolskich w Bielicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gębice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 16700000-2 (Ciągniki). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.