Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
833 325 zł
Umowa zawarta
27 września 2022
Okres realizacji
do 31 maja 2023
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 833 325 zł – 851 775 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas dostawy zamówienia cząstkowego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa oleju opałowego w sezonie grzewczym 2022/2023

Zamawiający Gmina Wiślica (Wiślica, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa oleju opałowego w sezonie grzewczym 2022/2023”, wybierając ofertę wykonawcy EUROSPED PALIWA SP.Z O.O. SP. KOMANDYTOWA. Wartość umowy: 833 325 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina WiślicaWiślica, Świętokrzyskieopublikowano 29 września 2022
Wartość umowy
833 325 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy EUROSPED PALIWA SP.Z O.O. SP. KOMANDYTOWA (BYTOM), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 833 325,00 zł (umowę zawarto 27 września 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 833 325,00 zł do 851 775,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 maja 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail