Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
236 200 zł
Umowa zawarta
9 września 2022
Okres realizacji
10 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie osób dedykowanych przez Wykonawcę do realizacji przedmiotu zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Organizacja i realizacja usług szkoleniowych oraz prowadzenie zajęć z coachingu, doradztwa zawodowego oraz psychologicznego

Zamawiający Gmina Kielce (Kielce, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Organizacja i realizacja usług szkoleniowych oraz prowadzenie zajęć z coachingu,…”, wybierając ofertę wykonawcy Centrum Kształcenia Zawodowego s. c. Mariusz Kotarzewski, Bartosz Prońko. Wartość umowy: 236 200 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina KielceKielce, Świętokrzyskieopublikowano 23 września 2022
Wartość umowy
236 200 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    04 sierpnia 2022

    Termin ofert: 18 sierpnia 2022 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    23 września 2022

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Centrum Kształcenia Zawodowego s. c. Mariusz Kotarzewski, Bartosz Prońko (Kielce).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 236 200,00 zł (umowę zawarto 9 września 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 10 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail