Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 427 240 zł
Umowa zawarta
25 sierpnia 2022
Okres realizacji
do 31 sierpnia 2023
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 158 885 zł – 1 427 240 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 798% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena80%Kategorie zaproponowanych hoteli w grupie A20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług polegających na udostępnianiu miejsc noclegowych na terenie Polski na potrzeby osób skierowanych przez Biuro Polskiej Komisji Akredytacyjnej

Zamawiający Biuro Polskiej Komisji Akredytacyjnej (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług polegających na udostępnianiu miejsc noclegowych na terenie Polski na…”, wybierając ofertę wykonawcy IMKS sp. z o.o. Sp. k. Wartość umowy: 1 427 240 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Biuro Polskiej Komisji AkredytacyjnejWarszawa, Mazowieckieopublikowano 21 września 2022
Wartość umowy
1 427 240 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    26 maja 2022

    Termin ofert: 7 czerwca 2022 15:50
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    21 września 2022

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy IMKS sp. z o.o. Sp. k. (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 427 240,00 zł (umowę zawarto 25 sierpnia 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 158 885,00 zł do 1 427 240,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 sierpnia 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail