ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

świadczenie usługi zarządzania drukiem wraz z dzierżawą sprzętu drukującego

Zamawiający Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „świadczenie usługi zarządzania drukiem wraz z dzierżawą sprzętu drukującego”. Termin składania ofert minął 6 października 2022, 11:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Centrum Usług Informatycznych we WrocławiuWrocław, Dolnośląskieopublikowano 21 września 2022
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
6 października 2022, 11:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    21 września 2022

    Termin ofert: 6 października 2022 11:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    17 listopada 2022

    4 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: świadczenie usługi zarządzania drukiem wraz z dzierżawą sprzętu drukującego.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 022287361

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Namysłowska 8

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

50-304

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.7.)Numer telefonu

+71 777 90 23

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

marta.kozyra@cui.wroclaw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.cui.wroclaw.pl/

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność

usługi i dostawy informatyczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

świadczenie usługi zarządzania drukiem wraz z dzierżawą sprzętu drukującego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-063f9e08-399b-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00358286

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-09-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00006506/18/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.29 świadczenie usługi zarządzania drukiem wraz z dzierżawą sprzętu drukującego

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://cui-pzp.logintrade.net/zapytania_email,100693,da9ce7222402d647f9c78088a4b302b2.html

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

Informacja o sposobie komunikowani się została określona w Rozdziale 8 SWZ.
Adres strony postępowania: https://cui-pzp.logintrade.net/zapytania_email,100693,da9ce7222402d647f9c78088a4b302b2.html

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

8.3. Zamawiający wymaga formatów dokumentów w obrocie elektronicznym oraz formatów podpisów wskazuje na formaty wymienione w załączniku nr 2 do Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych, umożliwiających użycie kwalifikowanego podpisu elektronicznego (w szczególności w formatach .txt, .rtf, .pdf, .doc, .docx, .odt.)

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

CUI-ZZ.300.21.2022

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
3.2.1. W ramach zamówienia podstawowego, przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
a) Podłączenie do Systemu zarządzania drukiem dzierżawionych urządzeń drukujących (zgodnie z modelami wskazanymi w załączniku nr 1 do umowy – OPZ);
b) Dzierżawa 7 urządzeń o parametrach minimalnych określonych w załączniku nr 1 do umowy.
c) Podłączenie do Systemu zarządzania drukiem urządzeń Zamawiającego wskazanych w załączniku nr 1 do umowy – OPZ;
d) Dostarczenie dzierżawionych urządzeń, na swój koszt i ryzyko, do lokalizacji wskazanych przez Zamawiającego;
e) Instalacja, konfiguracja i uruchomienie Systemu zarządzania drukiem;
f) Utrzymanie w gotowości i sprawności technicznej urządzeń podłączonych do Systemu zarzadzania wydrukiem.
W ramach prawa opcji Zamawiający może zlecić:
a) W okresie trwania umowy – zwiększenie ilości dzierżawionych ilości urządzeń drukujących, w ramach modeli wymienionych w załączniku nr 1 do umowy – OPZ i podłączenie ich do Systemu zarzadzania wydrukiem (model nr 4 nie będzie podłączany do Systemu zarzadzania drukiem (wydruk podążający))
b) W cyklach nie dłuższych niż 3 miesiące kalendarzowe – zwiększenie ilości dzierżawionych urządzeń drukujących – bez podłączania ich do Systemu zarzadzania wydrukiem.
Szczegółowy opis realizacji przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji został wskazany w załączniku nr 1 do umowy – OPZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania jakościowe, znajdują się w projekcie umowy (wraz z jej załącznikami) stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

48773000-7 - Pakiety oprogramowania użytkowego do drukowania

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

Opis opcji - dotyczy przedmiotu zamówienia
a) W okresie trwania umowy – zwiększenie ilości dzierżawionych ilości urządzeń drukujących, w ramach modeli wymienionych w załączniku nr 1 do umowy – OPZ i podłączenie ich do Systemu zarzadzania wydrukiem (model nr 4 nie będzie podłączany do Systemu zarzadzania drukiem (wydruk podążający))
b) W cyklach nie dłuższych niż 3 miesiące kalendarzowe – zwiększenie ilości dzierżawionych urządzeń drukujących – bez podłączania ich do Systemu zarzadzania wydrukiem.
c) Podłączenie do Systemu zarządzania drukiem (wydruk podążający i poufny) do 10 dodatkowych urządzeń wielofunkcyjnych będących własnością Zamawiającego, znajdujących się w dodatkowej lokalizacji.
Szczegółowy opis okoliczności skorzystania z opcji zawiera załącznik nr 1 do umowy - OPZ
Opis opcji - dotyczy czasu realizacji przedmiotu zamówienia
4.2. Zamawiający, realizując niniejsza umowę, korzysta z prawa opcji, polegającego na wyznaczeniu terminu realizacji, w ramach zamówienia podstawowego: od dnia zawarcia umowy przez kolejne 12 miesięcy kalendarzowych i prawa opcji polegającego na uprawnieniu Zamawiającego do realizacji niniejszej umowy, przez kolejne 36 miesięcy kalendarzowe, po terminie ustania zamówienia podstawowego, na zasadach wskazanych w pkt 4.3. umowy.
4.3. Zamawiający będzie korzystał z prawa opcji sukcesywnie, tj. po ustaniu zamówienia podstawowego przez kolejne 12 miesięcy w ramach prawa opcji. Kolejne okresy realizacji prawa opcji, będą następować, poprzez automatyczne wznowienie na okres 12 miesięcy, po upływie poprzedniego okresu, do wygaśnięcia terminu umowy, o którym mowa w pkt 4.1. Wznawianie prawa opcji będzie odbywać się na zasadach określonych w pkt 4.4.
4.4. Wznawianie prawa opcji, o którym mowa w pkt 4.2. odbywa się automatycznie, po upływie każdego 12 miesięcznego okresu realizacji, z zastrzeżeniem, że Zamawiającemu przysługuje prawo do rezygnacji z realizacji prawa opcji poprzez przesłanie do Wykonawcy, na adres poczty elektronicznej, wskazanej §7 ust. 1 załącznika nr 8 do SWZ – projekt umowy, zawiadomienia w formie elektronicznej, podpisanej przez osobę upoważnioną do reprezentacji Zamawiającego, w terminie nie później niż 30 dni przed zakończeniem ostatniego realizowanego 12 miesięcznego okresu.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

48 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

Zamawiający uzna warunek za spełniony w przypadku, gdy Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, zrealizował z należytą starannością, co najmniej dwie usługi serwisowania urządzeń drukujących lub dzierżawy urządzeń drukujących wraz z ich serwisem na kwotę minimum 100 000,00 zł brutto każda (słownie: sto tysięcy złotych).

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

1) oświadczenia wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5
2) 2) oświadczenia Wykonawcy o aktualności

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

1) wykaz usług
2)zobowiązanie podmiotu trzeciego - jeśli dotyczy

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

Specyfikację techniczną oferowanego sprzętu - Załącznik nr 9 do SWZ

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Tak

5.10.)Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty

Specyfikację techniczną oferowanego sprzętu - Załącznik nr 9 do SWZ

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Zamawiający przewiduje możliwość zmiany postanowień umowy z powodów waloryzacyjnych, działania siły wyższej, zmiany kosztów, zmianę marki i modelu oferowanego urządzenia

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2022-09-29 11:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://cui-pzp.logintrade.net/zapytania_email,100693,da9ce7222402d647f9c78088a4b302b2.html

8.3.)Termin otwarcia ofert

2022-09-29 11:30

8.4.)Termin związania ofertą

do 2022-10-27

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79800000-2Usługi drukowania i powiązane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 06.10.2022, 11:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79800000-2 (Usługi drukowania i powiązane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.