Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
737 448 zł
Umowa zawarta
13 września 2022
Okres realizacji
do 12 listopada 2022
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 692 334 zł – 737 448 zł
Wybrano ofertę droższą o 6,5% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup, montaż i uruchomienie systemu roweru miejskiego w Wolsztynie

Zamawiający Gmina Wolsztyn (Wolsztyn, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup, montaż i uruchomienie systemu roweru miejskiego w Wolsztynie”, wybierając ofertę wykonawcy NEXTBIKE POLSKA S.A. W RESTRUKTURYZACJI. Wartość umowy: 737 448 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina WolsztynWolsztyn, Wielkopolskie (powiat Wolsztyński →)opublikowano 14 września 2022
Wartość umowy
737 448 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy NEXTBIKE POLSKA S.A. W RESTRUKTURYZACJI (WARSZAWA), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 737 447,73 zł (umowę zawarto 13 września 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 692 334,41 zł do 737 447,73 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 12 listopada 2022 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail