Wynik częściowy: umowy w 7 z 9 części, 2 unieważniono9 części
Łączna wartość umów
113 214 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Mięso, drób, wędliny, podroby
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Różne artykuły spożywcze
    Wartość umowy
    21 282 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    5228 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    39 492 zł
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych
    Wartość umowy
    4766 zł
    2 oferty
  6. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    8415 zł
    1 oferta
  7. Umowa zawarta
    Część 7Pieczywo świeże, wyroby piekarskie
    Wartość umowy
    30 281 zł
    1 oferta
  8. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    3750 zł
    1 oferta
  9. Unieważniona
    Część 9Owoce i Warzywa
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Oferty w postępowaniu
11 ofert(łącznie na 9 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas konieczny na wymianę lub uzupełnienie towaru40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Domu Pomocy Społecznej w Makowie Mazowieckim

Zamawiający Dom Pomocy Społecznej (Maków Mazowiecki, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Domu Pomocy Społecznej w Makowie Mazowieckim”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 113 214 zł. Złożono 11 ofert.

Zamawiający: Dom Pomocy SpołecznejMaków Mazowiecki, Mazowieckie (powiat Makowski →)opublikowano 7 września 2022
Łączna wartość umów
113 214 zł
Liczba ofert
11 ofertłącznie, 9 części
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

9 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 9 części: w 7 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono.

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Hurtownia SAWA Marcin Budżak (części 2, 4, 5); Hurt-Detal Art. Spoż.-Rolne Anna Siekierko (części 3, 6, 8); Piekarnia Klementynka Klemens Majkowski (część 7).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 113 214,12 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 11 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Dom Pomocy Społecznej

1.3.)Oddział zamawiającego

Dom Pomocy Społecznej

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 550073579

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Mazowiecka 2

1.5.2.)Miejscowość

Maków Mazowiecki

1.5.3.)Kod pocztowy

06-200

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.)Numer telefonu

297170271

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat.dps@powiat-makowski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.dps-makow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.domy-pomocy-spolecznej.pl/dps-makow-mazowiecki/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ochrona socjalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Domu Pomocy Społecznej w Makowie Mazowieckim

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-26c9112e-fb66-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00337809

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-09-07

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00236057/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla domu Pomocy Społecznej w Makowie Mazowieckim

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00268261/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

1/2022/DPS

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Mięso, drób, wędliny, podroby

4.5.3.)Główny kod CPV

15113000-3 - Wieprzowina

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15111100-0 - Wołowina

15131130-5 - Wędliny

15131135-0 - Wędliny drobiowe

15131500-0 - Produkty drobiowe

15131400-9 - Produkty wieprzowe

4.5.5.)Wartość części

56000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Różne artykuły spożywcze

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15830000-5 - Cukier i produkty pokrewne

15840000-8 - Kakao; czekolada i wyroby cukiernicze

15850000-1 - Produkty z ciasta makaronowego

15870000-7 - Przyprawy i przyprawy korzenne

15890000-3 - Różne produkty spożywcze i produkty suszone

15600000-4 - Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych

15400000-2 - Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne

15330000-0 - Przetworzone owoce i warzywa

4.5.5.)Wartość części

19000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Oleje i tłuszcze roślinne

4.5.3.)Główny kod CPV

15400000-2 - Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne

4.5.5.)Wartość części

3600,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Produkty mleczarskie

4.5.3.)Główny kod CPV

15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15530000-2 - Masło

4.5.5.)Wartość części

26000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych

4.5.3.)Główny kod CPV

15600000-4 - Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych

4.5.5.)Wartość części

4400,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Ryby mrożone i przetworzone, konserwy

4.5.3.)Główny kod CPV

15331170-9 - Warzywa mrożone

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty

4.5.5.)Wartość części

6700,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pieczywo świeże, wyroby piekarskie

4.5.3.)Główny kod CPV

15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

4.5.5.)Wartość części

30000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Jaja

4.5.3.)Główny kod CPV

03142500-3 - Jaja

4.5.5.)Wartość części

5000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Owoce i Warzywa

4.5.3.)Główny kod CPV

03100000-2 - Produkty rolnictwa i ogrodnictwa

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

03212100-1 - Ziemniaki

03221000-6 - Warzywa

03222000-3 - Owoce i orzechy

4.5.5.)Wartość części

18300,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia postępowanie, gdyż cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty, którą zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, do ceny najkorzystniejszej oferty.

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

72224,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

72224,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 9

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

21282,22 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

26585,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

21282,22 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 10

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hurtownia SAWA Marcin Budżak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5661999902

7.3.3)Ulica

Śmiecińska 14

7.3.4)Miejscowość

Ciechanów

7.3.5)Kod pocztowy

06-400

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 11

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-09-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

21282,22 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 13

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

5228,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

5228,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

5228,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 14

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hurt-Detal Art. Spoż.-Rolne Anna Siekierko

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7221027136

7.3.3)Ulica

Szpitalna 24

7.3.4)Miejscowość

Wysokie Mazowieckie

7.3.5)Kod pocztowy

18-200

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 15

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-08-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

5228,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 17

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

39491,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

42767,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

39491,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 18

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hurtownia SAWA Marcin Budżak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5661999902

7.3.3)Ulica

Śmiecińska 14

7.3.4)Miejscowość

Ciechanów

7.3.5)Kod pocztowy

06-400

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 19

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-08-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

39491,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 20

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 21

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

4766,30 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

5967,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

4766,30 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 22

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hurtownia SAWA Marcin Budżak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5661999902

7.3.3)Ulica

Śmiecińska 14

7.3.4)Miejscowość

Ciechanów

7.3.5)Kod pocztowy

06-400

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 23

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-08-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

4766,30 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 24

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 25

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

8415,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

8415,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

8415,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 26

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hurt-Detal Art. Spoż.-Rolne Anna Siekierko

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7221027136

7.3.3)Ulica

Szpitalna 24

7.3.4)Miejscowość

Wysokie Mazowieckie

7.3.5)Kod pocztowy

18-200

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 27

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-08-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

8415,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 28

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 29

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

30281,10 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

30281,10 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

30281,10 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 30

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Piekarnia Klementynka Klemens Majkowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1250008948

7.3.3)Ulica

Kopernika 2

7.3.4)Miejscowość

Krasne

7.3.5)Kod pocztowy

06-408

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 31

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-08-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

30281,10 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 32

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 33

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3750,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3750,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3750,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 34

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hurt-Detal Art. Spoż.-Rolne Anna Siekierko

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7221027136

7.3.3)Ulica

Szpitalna 24

7.3.4)Miejscowość

Wysokie Mazowieckie

7.3.5)Kod pocztowy

18-200

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 35

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-08-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

3750,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 36

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Dom Pomocy Społecznej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Maków Mazowiecki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 113 214 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15113000-3 (Wieprzowina). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Hurtownia SAWA Marcin Budżak (Ciechanów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.