Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
353 062 zł
Umowa zawarta
24 sierpnia 2022
Okres realizacji
od 1 września 2022 do 23 czerwca 2023
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia pojazdu zastępczego w przypadku awarii10%Wiek pojazdów wykorzystywanych do dowozu dzieci30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

DOWÓZ UCZNIÓW DO PLACÓWEK OŚWIATOWYCH NA TERENIE GMINY WAŁCZ W ROKU SZKOLNYM 2022/2023 – PRZEWOZY REGULARNE

Zamawiający Gmina Wałcz (Wałcz, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „DOWÓZ UCZNIÓW DO PLACÓWEK OŚWIATOWYCH NA TERENIE GMINY WAŁCZ W ROKU SZKOLNYM 2022/2023 –…”, wybierając ofertę wykonawcy Wałeckie Towarzystwo Przewozowe "L&S" Grzegorz Lasocki Spółka Jawna. Wartość umowy: 353 062 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina WałczWałcz, Zachodniopomorskie (powiat Wałecki →)opublikowano 5 września 2022
Wartość umowy
353 062 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Wałeckie Towarzystwo Przewozowe "L&S" Grzegorz Lasocki Spółka Jawna (Wałcz), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 353 061,83 zł (umowę zawarto 24 sierpnia 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2022 r. do 23 czerwca 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Wałcz

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 570791520

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Dąbrowskiego 8

1.5.2.)Miejscowość

Wałcz

1.5.3.)Kod pocztowy

78-600

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.)Numer telefonu

672580241

1.5.8.)Numer faksu

67 2580241

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@gminawalcz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

gminawalcz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/gminawalcz

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

DOWÓZ UCZNIÓW DO PLACÓWEK OŚWIATOWYCH NA TERENIE GMINY WAŁCZ W ROKU SZKOLNYM 2022/2023 – PRZEWOZY REGULARNE

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-047ff2f4-08cf-11ed-9a86-f6f4c648a056

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00333491

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-09-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00039107/13/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.8 DOWÓZ UCZNIÓW DO PLACÓWEK OŚWIATOWYCH NA TERENIE GMINY WAŁCZ W ROKU SZKOLNYM 2022/2023 – PRZEWOZY REGULARNE

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00270090/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GK.ZP.271.14.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

352155,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem postępowania jest świadczenie usług przewozów szkolnych obejmujących dowozy dzieci do szkół położonych na terenie Gminy Wałcz w roku szkolnym 2022/2023. Pod pojęciem przewozów szkolnych Zamawiający rozumie realizacje dowozów/odwozów auto-busami/busami komunikacji regularnej na podstawie zakupionych przez zleceniodawcę biletów miesięcznych uczniów z istniejących przystanków oznaczonych według obowiązujących przepisów z uwzględnieniem zniżek i ulg ustawowych dotyczących biletów miesięczny dla osób uczących się i nauczycieli, wraz z zapewnieniem warunków bezpieczeństwa i higieny w trakcie wsiadania, wysiadania oraz przejazdu uczniów.

4.5.3.)Główny kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

353061,83 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

353061,83 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

353061,83 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Wałeckie Towarzystwo Przewozowe "L&S" Grzegorz Lasocki Spółka Jawna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

765-15-28-728

7.3.3)Ulica

Wojska Polskiego

7.3.4)Miejscowość

Wałcz

7.3.5)Kod pocztowy

78-600

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-08-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

353061,83 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2022-09-01 do 2023-06-23

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Brak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60130000-8Usługi w zakresie specjalistycznego…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
422 172 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
283 054 zł1 433 564 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 150 509 zł
Źródło próbki
CPV 60130000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
283 054 zł
Mediana
422 172 zł
Górny kwartyl
1 433 564 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Wałcz prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wałcz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 353 062 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60130000-8 (Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Wałeckie Towarzystwo Przewozowe "L&S" Grzegorz Lasocki Spółka Jawna (Wałcz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.