Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
124 200 zł
Umowa zawarta
1 września 2022
Okres realizacji
od 1 września 2022 do 30 czerwca 2023
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 97 000 zł – 130 200 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 28% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Średni wiek taboru wykonującego zamówienie30%Czas podstawienia pojazdu zastępczego (liczony od chwili powzięcia informacji o wystąpieni10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa dowozu i odwozu w roku szkolnym 2022/2023 uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Włoszczowa, wraz z zapewnieniem opieki do i z OREW w Psarach-Kolonii 57

Zamawiający Samorządowe Centrum Oświaty We Włoszczowie (Włoszczowa, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa dowozu i odwozu w roku szkolnym 2022/2023 uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy…”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Transportwa "LECH-TRANS". Wartość umowy: 124 200 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
124 200 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,2 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firma Transportwa "LECH-TRANS" (Moskorzew), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 124 200,00 zł (umowę zawarto 1 września 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 97 000,00 zł do 130 200,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2022 r. do 30 czerwca 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail