Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
15 zł
Umowa zawarta
23 sierpnia 2022
Okres realizacji
10 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 15 zł – 16 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Jakość -urozmaicenie jadlospisów40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługi restauracyjne na rzecz uczniów Szkoły Podstawowej nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu w roku szkolnym 2022/2023.

Zamawiający Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługi restauracyjne na rzecz uczniów Szkoły Podstawowej nr 20 im. Orła Białego we…”, wybierając ofertę wykonawcy Horyzonty Smaku s.c. Cena wybranej oferty: 15 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła BiałegoWrocław, Dolnośląskieopublikowano 4 września 2022
Cena wybranej oferty
15 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Horyzonty Smaku s.c. (Wrocław), mikrofirma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 15,44 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 15,44 zł do 16,37 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 10 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail