Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
127 920 zł
Umowa zawarta
23 sierpnia 2022
Okres realizacji
50 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 127 920 zł – 167 083 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa i montaż lamp solarnych na terenie Gminy Gołdap

Zamawiający Gmina Gołdap (Gołdap, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa i montaż lamp solarnych na terenie Gminy Gołdap”, wybierając ofertę wykonawcy Wichary Technic Sp. z o.o. Sp. K. Wartość umowy: 127 920 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina GołdapGołdap, Warmińsko-Mazurskie (powiat Gołdapski →)opublikowano 31 sierpnia 2022
Wartość umowy
127 920 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Wichary Technic Sp. z o.o. Sp. K. (Zabrze), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 127 920,00 zł (umowę zawarto 23 sierpnia 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 127 920,00 zł do 167 083,20 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 50 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail