ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„Budowa łącznika w ulicy Serwituty w Łodzi - BO:B040WL”

Zamawiający Miasto Łódź - Zarząd Inwestycji Miejskich (Łódź, Łódzkie) prowadził postępowanie „Budowa łącznika w ulicy Serwituty w Łodzi - BO:B040WL”. Termin składania ofert minął 15 września 2022, 10:00. Wadium: 2600 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto Łódź - Zarząd Inwestycji MiejskichŁódź, Łódzkieopublikowano 31 sierpnia 2022
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 500 zł
Wadium
2600 zł
Termin składania ofert
15 września 2022, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Koszt60%Gwarancja jakości i rękojmia na wykonany przedmiot umowy40%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest budowa łącznika w ulicy Serwituty w Łodzi.

  • 2

    ZakresKomunikacja z wykonawcami odbywa się wyłącznie elektronicznie poprzez stronę internetową zamawiającego: https://zim.lodz.bip-e.pl/zim/zamowienia-publiczne/13498,Budowa-lacznika-w-ulicy-Serwituty-w-Lodzi-BOB040WL.html.

  • 3

    ZakresOferta musi zostać złożona do 15 września 2022 r. do godziny 08:00.

  • 4

    ZakresPostępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail