Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
863 309 zł
Umowa zawarta
23 sierpnia 2022
Okres realizacji
od 1 listopada 2022 do 31 października 2023
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 863 309 zł – 1 167 108 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Odbiór odpadów komunalnych z terenu Gminy Subkowy

Zamawiający Gmina Subkowy (Subkowy, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Odbiór odpadów komunalnych z terenu Gminy Subkowy”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Usługowe Clean Bud Sp.J. Jarosław Romanowski, Hanna Romanowska. Wartość umowy: 863 309 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina SubkowySubkowy, Pomorskie (powiat Tczewski →)opublikowano 26 sierpnia 2022
Wartość umowy
863 309 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,7 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Usługowe Clean Bud Sp.J. Jarosław Romanowski, Hanna Romanowska (Gdynia), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 863 309,15 zł (umowę zawarto 23 sierpnia 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 863 309,15 zł do 1 167 107,93 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 listopada 2022 r. do 31 października 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail